Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Бангкок не просто столиця Таїланду, але й цікаве туристичне місто

Величезний, вічно переповнений, барвистий Бангкок – столиця Таїланду, один з головних ділових, культурних і туристичних центрів королівства. Розташований він на узбережжі річки Чаупхрая, неподалік від Сіамської затоки. Невелике портове містечко згодом неймовірно розрослося, але все ще важко вміщає 8 мільйонів жителів та численних туристів, які нескінченним потоком з’їжджаються з усього світу.

Космополітичний Бангкок стирає межі між сходом і заходом, між історією та сучасністю. В урбанізованому мегаполісі з сотнями хмарочосів і бізнес-центрів свято шанують спадщину минулого. Тут чудово збереглися архітектурні пам’ятники, величні храми, палаци і музеї, тощо. Ночами ж Бангкок перевтілюється в гігантський розважальний центр, якому не має рівних у всьому Таїланді.

Що подивитися у Бангкоку?

Бангкок – лідер за кількістю унікальних пам’яток в Таїланді. Структура міста – це 50 районів-кхетів, що діляться на 154 мікрорайони-кхвенга.

 • Історичний центр міста – острів Раттанакосін, оточений мережею каналів. Саме тут знаходяться Королівський палац і головні храми тайської столиці. Цілий архітектурний ансамбль включає розкішні будівлі 18-го століття, численні пагоди, бібліотеку. Серце ансамблю – Храм Смарагдового Будди зі статуєю з зеленого жадеита, яку тричі на рік переодягає «по сезону» сам король.
 • Район Банглампу відомий завдяки храмам Ват Чана Сонгхрам і Ват Індравіхан, Музею короля Праджахіпока, монументу Демократії та іншим пам’яткам.
 • Чайна-таун славиться своїми ринками, ломбардами, ювелірними крамницями, торгівлею загалом. Тут же знаходиться і Храм Золотого Будди Ват Трай Міт.
 • Сілом – діловий район з хмарочосами, бізнес-центрами, офісами великих компаній та відмінним шопінгом.
 • Сіам-Сквер – головна торгова зона Бангкока. Тут знаходяться найбільші магазини. Варто відвідати акваріум, Будинок-музей Джима Томпсона, палац Суан Паккард, Бангкокский художній і культурний центр.
 • Пратунам – найбільш популярне серед мандрівників місце для проживання з якісним і доступним сервісом. Тут же – Сукхумвіт-роад з вулицями червоних ліхтарів і численними розважальними закладами.

Обов’язково варто відвідати Мармуровий храм, цілком побудований з білого каррарського мармуру, привезеного із Італії. 76-метровий храм Ват Сакет на Золотій горі довгий час залишався найвищою будівлею в місті. Храм Світанку колись служив резиденцією королівської родини, а сьогодні на вершині центральній пагоди відкрито оглядовий майданчик з прекрасним видом. І це лише мала частина численних місцевих пам’яток.

Чим ще зайнятися?

Окрім історичних та архітектурних пам’яток, Бангкок багатий і на інші цікавинки:

 • Місцевий театр – незабутнє видовище. Яскраві шоу влаштовуються в Siam Niramit, Королівському та Національному театрах.
 • Шоу трансвеститів – найбільш екзотична нічна розвага. Свої програми пропонують майже всі клуби.
 • Через численні канали Бангкок називають «Східною Венецією». Обов’язково варто замовити екскурсію на річковому трамвайчику.
 • Для дітей та сімейного відпочинку – численні аквапарки, атракціони, зоопарки, парк «Світ сафарі», тощо.
 • Ринок Чатучак – один із найбільших у Східній Азії. У районі Талінг-Чан – однойменний плавучий ринок.

А розпланувати захоплюючий та насичений відпочинок допоможуть досвідчені фахівці нашої турагенції «Love Travel», які візьмуть на себе всі організаційні турботи та проблеми.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час