Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Греція та найпопулярніші курорти для відпочинку

Зазвичай туристи відправляються у Грецію за комфортним курортним відпочинком та багатою культурною і історичною спадщиною. Це країна, де розкішні пляжі межують із архітектурними пам’ятками із тисячолітньою історією. Античні міста приваблюють допитливих гостей з усього світу, а величезне розмаїття курортів та варіантів проживання дозволяє обрати варіант до смаку.

Греція та найпопулярніші курорти для відпочинку

Ось лише деякі найпопулярніші місцеві курорти:

  • Афіни. Грецька столиця, де вирує життя та емоції. Тут – бездоганна туристична інфраструктура та бездоганне поєднання усіх видів відпочинку. Місто філософів, митців, архітекторів – багатогранне і яскраве. Також в Афінах – рай для любителів шопінгу, гастротуризму, нічного життя.
  • Острів Родос. Одне із найміфічніших місць Греції. Родос приваблює природою, історією та численними легендами. Це – батьківщина славнозвісного Колоса Родоського. Спадщина пращурів тут гармонічно поєднана із сучасною інфраструктурою.
  • Острів Крит. Ще одна легендарна місцина, а водночас – найбільший та наймальовничіший острів, форма якого нагадує дракона. Тут – найкращі та найромантичніше грецькі курорти і готелі. Крит підійде для студентів, для молодят, сімей, прихильників фешенебельного відпочинку, тощо.
  • Іонічні острови. Відрізняються унікальним розташуванням, сприятливим помірним кліматом, порівняно слабкими вітрами та рослинним розмаїттям. Краса архіпелагу ще у давні роки приваблювала численних завойовників.
  • Острів Санторіні. Справжня перлина Греції вражає історичною спадщиною та дивовижними вулканічними пляжами із чорним, червоним та білим піском поблизу кришталевого Егейського моря. Візитівка Санторіні – місцева архітектура: невеличкі охайні будиночки, пофарбовані у відтінки синього та білого.
  • Острів Корфу. Вважається одним із найкращих грецьких курортів. Унікальна природа та рельєф поєднуються із цитрусовими та оливковими садами. Також острів відомий каналом Ді Амур, викупавшись у якому можна знайти своє кохання.
  • Острів Закінф. Славиться своїм підводним світом з печерами та затонулими кораблями. Тут – рай для дайверів та прихильників водного спорту. Для любителів тихого відпочинку – численні усамітнені затоки вздовж кількасот кілометрового узбережжя.
  • Острів Міконос. Найпрестижніший курорт, відомий нічним життям, численними розвагами та першокласним сервісом. Активність тут не припиняється ніколи. Пляжі – змішані та піщані.
  • Півострів Пелопоннес. Пелопоннес – це концентрація всієї Греції у мініатюрі. Тут – численні історичні пам’ятки та античні міста. Це знахідка для всіх прихильників пізнавального дозвілля. Замість великих і галасливих курортів – затишні готелі та апартаменти.

Це лише незначна частка улюблених грецьких курортів. На увагу також заслуговують Кос, давня Каламбака, Калімнос для прихильників скель та дайвінгу, молоде та перспективне містечко Кардиця, острів вітрів Карпатос, тощо.

Греція та найпопулярніші курорти для відпочинку

Греція та найпопулярніші курорти для відпочинку

Окрім пляжних чи екскурсійних турів можна спланувати тури екологічні, гастрономічні, тематичні, тощо. Відпочинок в Греції підходить як для сімей, так і для веселих та галасливих компаній. А обрати свій ідеальний тур та вирішити всі організаційні питання допоможуть фахівці нашої агенції «Love Travel»!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час