Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів) м. Львів, вул Франка 8 (біля Галицького ринку)
Маловідомі курорти Туреччини для літнього відпочинку

За останнє десятиліття Туреччина стала одним із найпопулярніших туристичних напрямків для тих, хто шукає приємного та комфортного пляжного відпочинку. Тут – сонячна погода, теплі води, доглянуті пляжі, бездоганний сервіс та система «все включено».

Але Туреччина – це не лише відомі курорти. Більшість туристів із року в рік віддають перевагу одним і тим же маршрутам. Проте є й значно менш відомі, але не менш цікаві міста, селища та пляжі.

Сіноп, Туреччина

Сіноп. Всі звикли відпочивати на середземноморському узбережжі Туреччини, зовсім забувши про те, що з півночі країна омивається Чорним морем. Дехто вважає, що ця частина Туреччини менш приваблива і позбавлена ​​екзотики. Але це зовсім не так. Велике місто Сіноп, наприклад, розкинулося у чудовій морської гавані. Відпочиваючи в його готелях і на його пляжах, можна відправитися на екскурсії північною частиною країни, побачити невідомі бувалому туристові пам’ятки Сінопа – мавзолеї, церкви, мечеті міста, відвідати місцеві ресторани, кухня яких відрізняється від класичної середземноморської. А ще варто обов’язково поїхати до водоспадів Татліджа та відвідати унікальний археологічний парк Кочагез.

– Фаралья. Тихий курорт для тих, хто прагне спокійного і усамітненого відпочинку подалі від бурхливого та галасливого життя розважальних Аланії чи Анталії. Селище Фаралья знаходиться неподалік від Олюденіза, серед зелених пагорбів і турецьких гір, подалі від цивілізації. Дістатися сюди можна лише гірським серпантином, тому туристів тут зазвичай небагато. Це лише підкреслює один із основних плюсів – вільні та чисті пляжі. Також це ідеальні місце для піших походів у гори, навіть – з наметами та ночівлею.

– Гемілер. Маловідомий пляж розташований неподалік від Фетхіє. Він не має особливої інфраструктури, тому менш відомий серед туристів. А от місцеве населення давно оцінило вільні та чисті піщані пляжі з бірюзовим морем, потопаючі в зелені оливкових дерев і сосен. Поруч з пляжем є невеликий острівець з такою ж назвою – Гемілер. На ньому збереглися церкви і споруди візантійських часів. А з вершини острова відкриваються неймовірні панорамні види на море та околиці.

– Датча. Повністю аутентичний півострів між Мармарисом та Бодрумом, де заборонений паломницький туризм. Тут немає натовпів та екскурсій, а атмосфера – спокійна та гармонійна. Місцеве населення суворо дотримується традицій в усьому, від побуту до приготування страв. Фішка регіону – сімейні ресторанчики з власними унікальними рецептами. Півострів відомий великою кількістю бухт, прихованих в соснових хащах. Поблизу знаходиться давній Книд з численними пам’ятками архітектури.

– Патара. Пляжне селище славиться дивовижною природою, унікальною фауною та найчистішими пляжами. У маленькому містечку – кілька сімейних готелів з доступними цінами. Пляжна смуга простягається на 18 км. Селище знаходиться в заповідній зоні Туреччини, тож тут заборонене будівництво великих курортних комплексів. Через це у Патарі панує тиша, спокій та бездоганна чистота. А серед розваг – екскурсії стародавніми руїнами, Національний парк з дикими тваринами і рідкісними птахами, човни, каное, їзда верхи, тощо.

Плануєте довгоочікувану відпустку у теплій та затишній Туреччині? Не хочете ризикувати та віддаєте перевагу надійним і перевіреним курортам? Звертайтеся до нашої турагенції «Море турів»! Ми пропонуємо путівки до Аланії, Анталії, Белека, Кемера, Мармарису, Сіде.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час