Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Маловідомі курорти Туреччини для літнього відпочинку

За останнє десятиліття Туреччина стала одним із найпопулярніших туристичних напрямків для тих, хто шукає приємного та комфортного пляжного відпочинку. Тут – сонячна погода, теплі води, доглянуті пляжі, бездоганний сервіс та система «все включено».

Але Туреччина – це не лише відомі курорти. Більшість туристів із року в рік віддають перевагу одним і тим же маршрутам. Проте є й значно менш відомі, але не менш цікаві міста, селища та пляжі.

Сіноп, Туреччина

Сіноп. Всі звикли відпочивати на середземноморському узбережжі Туреччини, зовсім забувши про те, що з півночі країна омивається Чорним морем. Дехто вважає, що ця частина Туреччини менш приваблива і позбавлена ​​екзотики. Але це зовсім не так. Велике місто Сіноп, наприклад, розкинулося у чудовій морської гавані. Відпочиваючи в його готелях і на його пляжах, можна відправитися на екскурсії північною частиною країни, побачити невідомі бувалому туристові пам’ятки Сінопа – мавзолеї, церкви, мечеті міста, відвідати місцеві ресторани, кухня яких відрізняється від класичної середземноморської. А ще варто обов’язково поїхати до водоспадів Татліджа та відвідати унікальний археологічний парк Кочагез.

– Фаралья. Тихий курорт для тих, хто прагне спокійного і усамітненого відпочинку подалі від бурхливого та галасливого життя розважальних Аланії чи Анталії. Селище Фаралья знаходиться неподалік від Олюденіза, серед зелених пагорбів і турецьких гір, подалі від цивілізації. Дістатися сюди можна лише гірським серпантином, тому туристів тут зазвичай небагато. Це лише підкреслює один із основних плюсів – вільні та чисті пляжі. Також це ідеальні місце для піших походів у гори, навіть – з наметами та ночівлею.

– Гемілер. Маловідомий пляж розташований неподалік від Фетхіє. Він не має особливої інфраструктури, тому менш відомий серед туристів. А от місцеве населення давно оцінило вільні та чисті піщані пляжі з бірюзовим морем, потопаючі в зелені оливкових дерев і сосен. Поруч з пляжем є невеликий острівець з такою ж назвою – Гемілер. На ньому збереглися церкви і споруди візантійських часів. А з вершини острова відкриваються неймовірні панорамні види на море та околиці.

– Датча. Повністю аутентичний півострів між Мармарисом та Бодрумом, де заборонений паломницький туризм. Тут немає натовпів та екскурсій, а атмосфера – спокійна та гармонійна. Місцеве населення суворо дотримується традицій в усьому, від побуту до приготування страв. Фішка регіону – сімейні ресторанчики з власними унікальними рецептами. Півострів відомий великою кількістю бухт, прихованих в соснових хащах. Поблизу знаходиться давній Книд з численними пам’ятками архітектури.

– Патара. Пляжне селище славиться дивовижною природою, унікальною фауною та найчистішими пляжами. У маленькому містечку – кілька сімейних готелів з доступними цінами. Пляжна смуга простягається на 18 км. Селище знаходиться в заповідній зоні Туреччини, тож тут заборонене будівництво великих курортних комплексів. Через це у Патарі панує тиша, спокій та бездоганна чистота. А серед розваг – екскурсії стародавніми руїнами, Національний парк з дикими тваринами і рідкісними птахами, човни, каное, їзда верхи, тощо.

Плануєте довгоочікувану відпустку у теплій та затишній Туреччині? Не хочете ризикувати та віддаєте перевагу надійним і перевіреним курортам? Звертайтеся до нашої турагенції «Love Travel»! Ми пропонуємо путівки до Аланії, Анталії, Белека, Кемера, Мармарису, Сіде.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час