Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Провінція Крабі в Таїланді – ще одне райське місце для відпочинку

Крабі – один із менш відомих, але не менш дивовижних курортних районів Таїланду, що вражає мальовничими видами та розмаїттям дозвілля. Розташування – напроти Пхукету. «Крабі» на місцевому діалекті – один із різновидів ритуальної зброї, що колись була поширена у цих краях.

Оцінивши всі переваги, щороку все більше туристів з усього світу віддають перевагу саме пляжам Крабі. Тут – унікальне, наче порізане узбережжя із білосніжним піском, карстовими печерами та смарагдовими джунглями. Таке дивовижне сплетіння стихій – візитівка регіону.

Найкращим для відпочинку вважається період із жовтня по квітень. В іншу пору року тут зазвичай сезон дощів із затяжними зливами. Таку особливість тропічного клімату варто врахувати заздалегідь.

Зручніше всього добиратися до Крабі із Бангкоку, Пхукету чи Самуї. Відстань від Пхукету до Крабі, наприклад, близько 50 кілометрів. Доїхати можна навіть на таксі, рейсовим автобусом, паромом чи на місцевому тук-туці.

Що подивитися в провінції Крабі?

Крабі – це не лише чисті та мальовничі пляжі. Серед місцевих пам’яток обов’язково варто відвідати:

  • Храм Тигра. Найвідоміше та найпопулярніше туристичне місце всієї провінції. Він розташований у скелястого підніжжя та оточений живописними тропічними лісами. Окрім гостей, до святині мандрують паломники та буддисти з усього Таїланду. Біля входу – печера, у якій можна відшукати дивовижні скульптури тигрів та пантер, а окрім того – загадати бажання. На вершині – оглядовий майданчик, до якого нелегко дістатися, але звідки можна роздивитися фантастичні краєвиди Крабі.
  • Національний парк Кхао Пханомбенча. Тут – природні стежки, фантастична флора та фауна, оглядовий майданчик, мальовничий 11-ярусний водоспад та природні басейни, в яких можна скупатися.
  • Смарагдове та блакитне озера. Два чистих гарячих озера нагріваються до 50 градусів. Смарагдове озеро живиться термальним підземним джерелом. За легендою, його води цілющі. У 5 кілометрах знаходиться водоспад. Навколо – екологічні туристичні стежки прямо крізь мангрові ліси.
  • Півострів Рейлі. Відомий своєю красою та височенними кількасот метровими скелями. Західний Рейлі вважається одним із найкращих пляжів Крабі. Неподалік знаходиться Діамантова печера довжиною близько 200 метрів. Вона повністю об лаштована для туристів. Поблизу – острови Пода та Чікен Айленд, які під час відливу з’єднує піщана коса.
  • Острів Бамбу. Знаходиться неподалік від Крабі та особливо цінується любителями дайвінгу, снорклінгу та інших підводних розваг. Тут – казковий підводний світ, коралові рифи, численні морські жителі та прозора смарагдова вода.

Звісно, на Крабі доступні і всі інші типові розваги Таїланду: специфічна місцева кухня, численні екзотичні фрукти, унікальний національний колорит із яскравими святами та фестивалями, не менш екзотичний шопінг, тощо. Для дітей поблизу – аквапарк, рибна ферма та інші цікаві і безпечні розваги. Кожен зможе відшукати заняття до душі.

А спланувати відпустку, обрати тур в Таїланді та вирішити всі актуальні організаційні питання допоможуть досвідчені фахівці нашої агенції «Love Travel»!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час