Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Острів Крит та його визначні місця

Крит – найбільший острів Греції, один із основних туристичних центрів, поєднання сучасності та унікальної історичної спадщини і батьківщина Зевса. До сьогодні археологи постійно працюють на місцевих розкопках у пошуках слідів давніх цивілізацій.

Крит – ще й універсальний варіант для відпустки. Він зможе здивувати та вразити і прихильників тихого пляжного відпочинку, і сім’ї із малими дітьми, і любителів численних екскурсій та фанатів активних розваг.

Структурно Крит складається із чотирьох частин:

 • Іракліон. Центральний та найрізноманітніший регіон. Тут – численні храми, фортеці та фонтани, три мінойський палаци, величезний Археологічний музей та лабіринт Мінотавра.
 • Лассіті. Омивається Критським та Лівійським морем. Найбільш сонячний район із найкращими та фешенебельними курортами. Саме тут – солоне озеро Вулісмені.
 • Ретімно. Найбільш стародавня частина, де збереглися давні вулички та споруди. Також туристів приваблюють мальовничі печери та чисті пляжі.
 • Ханья. Найзеленіший регіон де численні пам’ятки сусідствують із різноманітним культурним життям. Саме тут – Білі гори та славнозвісний Самарійський каньйон.

Що подивитися на острові Крит?

Складно згадати всі пам’ятки та визначні місця Криту за один раз. Ось лише основні із них, які обов’язково необхідно відвідати:

 • Лабіринт Мінотавра. Напевно, найвідоміший місцевий туристичний пункт. Лабіринт оточений численними легендами та міфами, оповитий таємницями та загадками, доторкнутися до яких тепер може кожен бажаючий.
 • Археологічний музей Агіос Ніколаоса. Засновано в 1970-му році. Серед експозицій – численні знахідки з усього острову, що представлені у хронологічному порядку, ще від епохи неоліту.
 • Озеро Вулісмені. Розташоване у серці Агіос Ніколаоса. Із затокою його сполучає невеличка протока, вид на яку – один із найбільш відомих видів міста.
 • Гортина. Стародавнє місто, що колись було одним із наймогутніших та найголовніших. Тут збереглися пам’ятки часів римського та візантійського правління. Навіть зараз тут можна перенестися у дорійську епоху, часи за кілька століть до нашої ери.
 • Кносський палац. Одна із найвеличніших пам’яток місцевої архітектури, що прикрашає численну сувенірну продукцію, листівки та рекламні буклети. Гігантський палац нараховував кілька поверхів та понад тисячу асиметричних залів.
 • Самарійський каньйон. Найбільший каньйон у Європі, який тягнеться на 18 кілометрів. Тут – надзвичайна природа та мальовничі краєвиди.
 • Затонуле місто Олус. Хоча фактично його неможливо побачити, адже збереглися лише рухни на дні каналу Порос, це до сьогодні одне із найважливіших місць Криту.
 • Печера Зевса. Печера Дікті на сході Криту – місце, у якому, згідно легенді, народився Зевс. Самостійно важко відшукати вхід до сакрального місця, але достатньо таки потрапити всередину, щоб поринути у всю багатовікову красу, збережену в камені.

Також, плануючи мандрівку Критом, варто відвідати унікальний монастир Кера Кадіотісса, єдине на неповторне прісне озеро Курна із джерелам Агріруполі, печери Мелідоні та Мілатос, незвичайний острів Спіналонга та інші численні історичні і природні пам’ятки.

А обрати тур, спланувати програму відпочинку в Греції і вирішити всі організаційні питання допоможуть досвідчені фахівці нашої агенції «Love Travel»!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час