Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Погода в Паттаї, Таїланд. Коли краще їхати?

Одне з основних питань, яке турбує потенційних туристів під час планування мандрівки в екзотичні країни – кліматичні особливості. Адже специфічні погодні умови можуть не лише зіпсувати відпочинок, а й зробити його загалом технічно неможливим. Основну загрозу в цьому плані становіть сезон дощів.

Якщо для окремих курортів Таїланду це дійсно принципове питання, то Паттаї пощастило. Це один із найсприятливіших регіонів для туристичного відпочинку. Завдяки географічним особливостям тут майже не буває сильних хвиль, загрозливих штормів та інших типових проблем. Навіть опадів тут порівняно мало.

Ще один плюс вдалого розташування Паттаї в тому, що навіть у розпал сезону злив тут фактично неможливе наводнення. Навіть під час постійних дощів вода зазвичай просто повертається у море численними трубами. Максимальний рівень – близько 10-20 сантиметрів та лише поблизу узбережжя. Та навіть це рідкість. Така особливість робить курорт особливо привабливим для мандрівників з усього світу.

Кліматичні особливості Паттаї

Клімат Паттаї субекваторіальний, з усіма характерними особливостями. Середній річний мінімум – близько 25 градусів, а максимум – до 33 у квітні. Тут завжди порівняно комфортно й тепло.

Вологий сезон виражений чітко. Він поступово починається у березні, остаточно набирає сили до травня, коли й випадає перший максимум, та поступово йде на спад до листопада, після другого максимум у вересні-жовтні.

Сезон злив у Паттаї чітко пов’язаний із рівнем сонячного випромінювання. Коли сонце поступово відходить на Північ, рівень опадів швидко знижується. У червні-серпні їх кількість мінімальна. Найкращим та найсухішим вважається період із грудня по лютий. Саме у цей час тут найактивніший туристичний сезон.

Варто врахувати й те, що сезон злив у Паттаї не такий безпросвітний, як у деяких інших регіонах. Зазвичай дощі тривають по кілька годин протягом 4-5 днів на тиждень, нерідко – уночі. Це дійсно потужні, але короткочасні зливи, які приносять довгоочікувану прохолоду, свіжість та легкість. Після дощу зазвичай виходить сонце, тож фактично зливи не заважають навіть засмагати на пляжі.

Що ще варто врахувати перед відпусткою?

Загалом, планувати відпустку в Паттаї можна у будь-який сезон, хоча пік припадає на листопад-березень і досягає найбільшої активності у грудні-лютому. Разом із туристичним потоком збільшуються й ціни, що також варто враховувати. У другій половині грудня на курорт приїжджають туристи, що планують відсвяткувати тут Новий Рік, тож відшукати житло може бути непросто. Подбати про це потрібно заздалегідь.

Зручно й те, що добова температура майже не змінюється протягом року. Вона варіюється у межах +28 та +35 градусів. Дещо прохолодніше на узбережжі, де морський бриз робить умови більш комфортними та сприятливими, особливо – для європейських туристів, які не звикли до азіатського клімату.

Температура води протягом року – близько +28 градусів.

А щоб відпочити без турбот та не перейматися організаційними дрібницями під час вибору туру в Таїланд та планування програми, звертайтеся до фахівців нашої турагенції «Love Travel»!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час