Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Тропічний ботанічний сад Нон Нух неподалік Паттаї, Таїланд

Тропічний ботанічний сад Нон Нух поблизу Паттаї – чарівне місце для прогулянок. Це навіть не парк, а повноцінний розважальний комплекс, де можна відшукати все, від ресторанів та міні-зоопарків до фантастичних пташиних парків та шоу слонів.

Розташований сад на трасі Сукхумівт, на 163-му кілометрі. Туди можна дістатися на таксі, місцевим тук-туком або заздалегідь замовити організовану екскурсію.

Планувати поїздку краще одразу на увесь день, адже грандіозні масштаби саду дійсно вражають. За кілька годин неможливо роздивитися все бажане. Також варто потурбуватися про надійний захист від сонця, користуватися спеціальним кремом, не нехтувати капелюхами та одягом, що закриває плечі.

Нон Нух – справжня знахідка для професійних фотографів та любителів. Кожен закуток тут наче сам проситься у кадр. Для пришвидшення екскурсії на місці можна орендувати велосипеди. Також варто захопити мапу, щоб не загубитися. Їхати до саду рекомендується до відкриття, доки не так спекотно. А палюче сонце вдень можна перечекати в тіні чи в одному із ресторанів.

Історія  саду

Історія саду Нон Нух почалася надзвичайно просто та прозаїчно: у 1954-му році місцеві землевласники пан Пісіт та пані Нон Нух Тансача придбали у провінції Чонбурі близько 240 гектарів земель. Спочатку планувалось відвести їх під фруктові та овочеві плантації, але пані Нон Нух, вражена мальовничими ботанічними садами по всьому світі, захотіла створити власний.

Таким чином парк було орієнтовано на туристів. Поступово він почав наповнюватися необхідною інфраструктурою. З’явилися басейни, ресторани, бунгало, тощо. У 1980-му році парк був офіційно відкритим для туристів та стрімко набрав популярність серед місцевих жителів та гостей.

З 2001-го року директором парку став син пані Нон Нух – Кампон Танасача. У 2010-му році сад переміг у номінації «Тропічні рослини» на виставці флористів у Великій Британії.

Сьогодні Нон Нух щоденно приймає понад 2000 туристів і вважається найбільшим ботанічним садом регіону, а також найбільшою приватною колекцією рослин у світі.

Чому ще варто відвідати Нон Нух?

Ось лише кілька вражаючих фактів про ботанічний сад Нон Нух:

  • Тут відтворено копію відомого версальського саду та власний Стоунхендж;
  • У парці – колекція зменшених буддистських ступ з усіх провінцій королівства;
  • На території нараховується близько 1100 різновидів пальм, включаючи рідкісні;
  • На вході – експозиція із незвичних споруд та конструкцій, створених із горщиків;
  • У місцевих водоймах можна погодувати арапайму – найбільшу прісноводну рибу у світі;
  • У саду проводиться шоу слонів, що визнане одним із найкращих у Таїланді;
  • Варто відвідати зоопарк, сад птахів, сад орхідей, сад кактусів, французький сад, місцеві водойми та навіть гараж з колекцією ексклюзивних автомобілів.

Незабутнім буде і візит до саду Нон Нух із дітьми. Для них тут численні розваги, унікальні та пізнавальні експозиції, а для місцевих школярів навіть проводиться спеціальний ботанічний курс. Для туристів будь-якого віку розроблена захоплююча розважальна програма із яскравими та мальовничими шоу тайської культури, із танцями, співами, веселощами та тваринами.

А розпланувати насичений, цікавий та безтурботний відпочинок в Таїланді, уникаючи будь-яких проблем та майстерно вирішуючи всі організаційні питання, допоможуть досвідчені фахівці нашої турагенції «Love Travel»!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час