Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)
Екскурсійні тури

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Екскурсійні тури зі Львова – вигідно і пізнавально.

Екскурсійні тури по Європі чи за її межами – не менш популярний за пляжні курорти формат відпочинку. Такі подорожі дозволяють легко та швидко познайомитися з культурою, історією та звичаями різних країн та міст, при цьому не переймаючись організаційними питаннями.

Наші екскурсійні тури – це:

  • Розмаїття можливостей, постійна розробка нових маршрутів та вдосконалення існуючих програм, пошук найцікавіших місць та туристичних об’єктів;
  • Професійний вибір квитків та місць проживання, ретельна розробка плану, мінімізація будь-яких ризиків;
  • Повне вирішення всіх організаційних питань від початку до кінця екскурсійного туру;
  • Доступні ціни та широкий вибір пропозицій з різним бюджетом;
  • Можливість вибору готового чи планування індивідуального екскурсійного туру зі Львову під конкретні потреби та побажання.

Такий формат відпочинку підходить як для самостійних мандрівок, так і для подорожей компаніями, парами чи для сімейного відпочинку з дітьми.

Переваги замовлення екскурсійних турів

Професійно розплановані екскурсійні тури зазвичай значно дешевші за самостійну організацію поїздки зі схожим маршрутом. Пов’язане це, в першу чергу, з надійною партнерською базою та накопиченим досвідом, завдяки чому професіоналам завжди легше обрати дійсно оптимальний варіант.

До того ж, агенція бере на себе всі питання щодо оформлення документів. Потрібно лише надати необхідні матеріали, після чого не доведеться витрачати дорогоцінний час на бюрократичні проблеми.

Ми пропонуємо виключно зручні та комфортні тури, що подарують численні позитивні емоції. Різноманітний та насичений відпочинок – це новий пізнавальний досвід, не затьмарений проблемами та побутом. В агенції «Love Travel» ми також надамо всі необхідні консультації та допоможемо з вибором і оформленням туру.

Куди поїхати зі Львова на екскурсію?

Екскурсійні тури зі Львова – це численні напрямки на будь-який смак. Серед популярних програм – мандрівки Австрією, Іспанією, Італією, Чехією, Ізраїлем, Йорданією, Китаєм, Угорщиною, Шрі-Ланкою та навіть внутрішні тури по чарівним та маловідомим куточкам України.

Традиційно екскурсійні тури класифікують за тривалістю:

  • Тури вихідного дня зі Львова передбачають короткочасну поїздку з інтенсивною програмою та щільним графіком. Найчастіше це автобусні тури близько розташованими країнами.
  • Багатоденні тури можуть бути різними за тривалістю та програмою. Вони відрізняються кількістю міст та країн, можуть бути тематичними (наприклад, гастрономічними чи святковими) та ідеально підходять для канікул та відпустки.

Екскурсії Європою та Азією – це культурні та історичні пам’ятки, архітектурні шедеври, релігійні святині, унікальні природні особливості, мистецтво, традиції та звичаї, етнічні тонкощі різних регіонів. Саме це – найкраща можливість доторкнутися до нового світу.

А обрати ідеальний екскурсійний тур зі Львова до країни своєї мрії допоможе наша агенція «Love Travel». Ми роками співпрацюємо лише з надійними партнерами та пропонуємо широкий вибір перевірених маршрутів на будь-який смак. Наше кредо – швидке та якісне обслуговування з індивідуальним підходом.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час