Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Автобусний тур … Румунія – Болгарія – Туреччина …

ЦІНА 261 євро

Виліт/виїзд: 7.11.2017 зі Львова

Тривалість: 9 днів

Харчування: сніданки

Кількість осіб: 1

Забронювати

                                                              !!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!!У вартості туру екскурсії по Бухаресту, Велико-Тирново, Стамбулу і Несебру!!!

День 1. 

Львів – Тернопіль – Чернівці – Онешті

Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Можлива посадка в Тернополі (+3 год. з моменту відправки у тур), Чернівцях (+8 год.з моменту відправки у тур). Перетин кордону. Переїзд в Онешті. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

 

День 2. 

Бухарест – Велико-Тирново – Арбанаси

Продовжуємо подорож, нас зустрічає загадковий і чарівний Бухарест. Нас чекає екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії в час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, воно поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження та палац Парламенту. Навпроти цього місця – палац румунського короля Карла Першого, в якому розташований Музей мистецтв.
Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту (13€/10€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску занесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тон, або 5-ти тонна люстра.
Переїзд в Велико-Тирново. Нас запрошує Болгарія! Поселення в готелі. Вільний час.
Арбанаси (18€/16€). Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати селище Арбанаси, яке колись було набагато більшим поселенням. В 1530 р. воно було звільнене Сулейманом I від усіх податків і процвітало за рахунок торгівлі зі всією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками и церквами з багатим внутрішнім декоративним наповненням, різьбою по дереву, настінним живописом, виготовленими в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство с гостинністю болгар. На одній з місцевих вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Повернення в Велико-Тирново.
Лазерне шоу (16€/13€). З настанням сутінків всіх бажаючих запрошуємо відвідати лазерне шоу на пагорбі Царевец. Видовище присвячено захопленню фортеці і всього болгарського царства османськими військами. Фінальна і найбільш захоплююча сцена – заклик болгар до звільнення та битва. Особливих фарб шоу надає унікальне поєднання багатобарвної ілюмінації, драматичної музики і дзвін, синхронізований з шоу унікальним способом. Ми повернемося в минулі століття, відчуємо разом з болгарським народом моменти підйому і падіння, а головне – відчуємо магію стародавньої столиці Болгарії, міста, яке стало синонімом болгарського духу і національної гордості! Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3. 

Велико-Тирново – Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія одним з найдревніших міст Болгарії, столиці Другого Болгарського царства – Велико-Тирново, колискою болгарської архітектури, живопису і літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін було відбудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам’яток історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам’яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вхідний квиток оплачується додатково).
Переїзд в Стамбул. Стамбул, збудований на берегах Босфорської протоки – єдине місто в світі, яке розташовується одразу у двох частинах світу. Воно охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою… Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити його велич, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день… Поселення в готель. Вільний час.
Турецька баня (38€/36€).Відвідування турецької лазні хамам – найкращий спосіб відновити сили і відпочити душею. Як приємно, забувши про все, розтягнутися на теплій мармуровій плиті та дозволити ніжному теплу проникнути в тіло! Обов’язково варто спробувати пінний масаж, коли банщик, викинувши на Вас купу піни, сильними руками розминає м’язи.
Для всіх бажаючих Turkish night (43€/38€). Ви хочете відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе в гаремі. Професійні танцюристи своїм танцем оживлять образи минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей чудовий вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика. Повернення в готель. Ночівля в готелі..

День 4. 

Стамбул

 Сніданок. Нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Немов багатовікову скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повен чудових місць, зачаровуючих погляд пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда.
Стамбул, як ніяке інше місто в світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів і ринків … Під час оглядової екскурсії у нас буде чудова можливість купити не тільки сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).
Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30€/18€). Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів.
TurkuaZoo (Морський Акваріум) (10€/8€+вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо по 80-метровому підводному тунелю, побачимо безліч річкових, морських і океанічних риб та інших підводних мешканців, у тому числі п’ять різних видів акул. Після екскурсії по морському акваріуму – вільний час в торговому центрі Forum Istanbul, Ikea.
Тисяча і одна ніч (13€/10€+вх. квиток) – незабутня програма “Турецької ночі” і церемонія сема (танець дервішів) в культурному центрі “Hodjapasha”. Це не просто шоу, а майже годинна молитва, виражена в танці, де кожна деталь одягу дервіша несе глибокий зміст, а кожний його рух нагадує про єдність матеріального тіла і душі. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5. 

Стамбул

 Сніданок. Вільний день, для прогулянок, купівлі сувенірів і подарунків… Нас запрошує найкрасивіший палац Стамбулу – Долмабахче (18€/10€+вх. квиток). Фасад палацу Долмабахче простягнувся на 600 метрів уздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії…
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (18€/10€+вх. квиток). Айя-Софія, церква-музей визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, вкриті красивою мозаїкою, барвистим камінням та чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії, нас зустрічає, одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордену взята із зруйнованих античних храмів Калкедону.
«Слід великого кохання» – мечеть Сулеймана та гробниця Роксолани (18€/10€). Один із семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива споруда, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть і досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це – наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу – турецького султана та ще й вела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
Нас запрошує парк Мініатюрк (13€/10€+вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину всього за кілька годин, адже саме в ньому знаходяться всі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами і цивілізаціями. Крім пам’яток архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками та лабіринтом.
Для всіх бажаючих нічна морська прогулянка на кораблику Босфором (38€/36€). Екскурсія по Стамбулу на кораблику починається, коли сонце сідає і навколо стрімко темніє. Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів. В дорозі Вас будуть супроводжувати цікаві розповіді, доповнені безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва, розкішною вечерею з хорошою музикою… Ось вони, незабутні миті щастя… Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5. 

Стамбул

 Сніданок. Вільний день, для прогулянок, купівлі сувенірів і подарунків… Нас запрошує найкрасивіший палац Стамбулу – Долмабахче (18€/10€+вх. квиток). Фасад палацу Долмабахче простягнувся на 600 метрів уздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії…
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (18€/10€+вх. квиток). Айя-Софія, церква-музей визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, вкриті красивою мозаїкою, барвистим камінням та чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії, нас зустрічає, одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордену взята із зруйнованих античних храмів Калкедону.
«Слід великого кохання» – мечеть Сулеймана та гробниця Роксолани (18€/10€). Один із семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива споруда, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть і досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це – наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу – турецького султана та ще й вела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
Нас запрошує парк Мініатюрк (13€/10€+вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину всього за кілька годин, адже саме в ньому знаходяться всі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами і цивілізаціями. Крім пам’яток архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками та лабіринтом.
Для всіх бажаючих нічна морська прогулянка на кораблику Босфором (38€/36€). Екскурсія по Стамбулу на кораблику починається, коли сонце сідає і навколо стрімко темніє. Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів. В дорозі Вас будуть супроводжувати цікаві розповіді, доповнені безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва, розкішною вечерею з хорошою музикою… Ось вони, незабутні миті щастя… Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 7. 

Несебр – Русе

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Несебр. Сьогодні нас чекає знайомство з «Казковим Несебром». Час та морські хвилі помилували маленький шматочок землі і залишили дивовижне творіння, одне з найдавніших міст Болгарії – Несебр. Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церковки і дерев’яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в Несебрі атмосферу тепла і затишку.
«Морська прогулянка» (10€/8€). Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З борту корабля старовинний Несебр виглядає ще більш загадковішим. Закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням посвятить нас в найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя …
Всіх бажаючих запрошуємо на Дегустацію чорноморських вин (16/13€). У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат дозріваючого в дубових бочках вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення… Насолоджуємся кожним ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями. Переїзд в Русе. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 8. 

Синая – Бран – Брашов – Пояна Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в таємничу Трансільванію… Румунія – країна загадкова і надзвичайно красива. Наш екскурсовод з великим задоволенням привідкриє Вам найсокровенніші таємниці цього краю… Для всіх бажаючих факультативна екскурсія в замок «Пелеш» і замок «Графа Дракули» (26€/18€+вх. квиток). Замок «Пелеш» – шедевр архітектури і мистецтва, літня резиденція королівської сім’ї Румунії, один з найбільш красивих і неповторних музеїв Європи. Тут можна побачити як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють аристократичний смак господарів… Переїзд в місто Бран. У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв ну і славнозвісна містична атмосфера … Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут … Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна … І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує «Кімната Страху» – моторошне і захоплююче видовище для людей, не з слабкими нервами… Переїзд в Пояну Брашов. Поселення в готель. Вільний час.
Для всіх охочих – вечірня програма «Вечеря з вампірами» (36€/18€). У нас буде можливість скуштувати страви національної румунської кухні, послухати румунську музику, взяти участь в національних танцях, оцінити старе і молоде вино з колекції гостинних господарів… 

Також для всіх бажаючих нічна екскурсія із смолоскипами по старому місту Брашов (18/13€). Брашов – одне з найкрасивіших середньовічних містечок Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу і романтичного стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час.
Повернення в Пояну Брашов. Ночівля в готелі. 

День 9. 

Чернівці – Тернопіль – Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці – 17:00, в Тернопіль – 21:00, в Львів – 23:50. Місце прибуття в Львові Терминал «А». Трансфер до Львівського зал. вокзалу орієнтовно о 00:50.
 

Дати виїздів та вартість:

07.11 (06:30) – дорослі  15.11.17 261 €  діти 208 € 

 19.12 (08:30) – дорослі 27.12.17 161 €  діти 126 € 

 28.12 (11:30) -дорослі 05.01.18 246 €  діти 203 € 

 06.01 (06:30) – 14.01.18 111 € діти  86 €

 28.01 (06:30) -дорослі 05.02.18 111 €  діти 86 €

 06.02 (06:30) -дорослі 14.02.18 111 € діти  86 € 

 20.02 (09:30) -дорослі 28.02.18 111 € діти  86 € 

 04.03 (08:30) -дорослі 12.03.18 161 €  діти 126 € 

20.03 (06:30) -дорослі 28.03.18 161 € діти  126 € 

 01.04 (06:30) -дорослі 09.04.18 163 €  діти 131 € 

 17.04 (06:30) -дорослі 25.04.18 113 €  діти 88 € 

29.04 (07:30) -дорослі 07.05.18 128 € діти  100 € 

06.05 (06:30) -дорослі 14.05.18 111 €  діти 86 € 

 26.05 (06:30) -дорослі 03.06.18 111 € діти  86 € 

та інші дати…

Відповідальний менеджер СОФІЯ

avatar
Бронювання за телефонами

+38 068 469 14 14

+38 073 033 32 62

або за адресою

м. Львів вул. Джерельна 27

photo_collective

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час