Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Горизонти Півночі (Норвегія)

ЦІНА

Виліт/виїзд:

Тривалість:

Харчування:

Кількість осіб:

Забронювати

Львів – Вільнюс – Рига – Таллін – Стокгольм – Осло –  Копенгаген – Берлін – Вроцлав – Львів

      Тривалість 8 днів

День 1   Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми . Інформація 08:30 – виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі. Пізній приїзд у Вільнюс. Поселення в готель та ночівля.

День 2   Сніданок. Виселення з готелю. Пересування по місту громадським транспортом! Оглядова екскурсія по Вільнюсу. Переїзд до столиці Латвії – Риги. Вільний час. Поселення в готель та ночівля.

День 3     Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія містом. Вільний час. Рекомендуємо: відвідати старовинну вежу-музей Кік-ін-де-Кьок та підземелля бастіонів (15€ + вх. квиток). Рекомендуємо: екскурсію у палац Кадріорг (15€ + вх. квиток).  Переїзд на пором. 18:00 відплиття в Стокгольм. Ночівля на поромі.

День 4    Сніданок на поромі (оплачується додатково). 10:15 прибуття до Стокгольму. Пішохідна оглядова екскурсія містом Стокгольм. Вільний час. Рекомендуємо: екскурсію у музей і парк скульптур Карла Міллеса та поїздку на оглядовий майданчик телевежі Какнастурнет  (20€ + вх. квиток). АБО Рекомендуємо: екскурсію у музей легендарного фрегата Vasa  (15€ + вх. квиток) та прогулянку по острову Юргорден з незвичайними музеями (самостійно, вхідні квитки оплачуються додатково). Переїзд в транзитний готель на території Швеції. Поселення в готель та ночівля.

День 5   Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Осло. Оглядова екскурсія містом. Вільний час. Рекомендуємо: екскурсію на півострів Бюгдей з відвідуванням неординарного музею Кон-Тікі та музею кораблів Вікінгів  (20€ + вх. квиток). Переїзд в транзитний готель на території Швеції. Поселення в готель та ночівля.

День 6    Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Копенгаген. Оглядова екскурсія містом. Вільний час. Рекомендуємо: прогулянка корабликом каналами Копенгагена (вхідний квиток – 15€). Рекомендуємо: екскурсію в замок  «Розенборг – королівський Копенгаген»  (20€ + вх. квиток). Переїзд на територію Німеччини. Поселення в готель та ночівля.

День 7    Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берлін. Оглядова екскурсія містом. Рекомендуємо екскурсію з гідом в музей Пергамон – сховище духу Стародавнього світу  (15€ + вхідний квиток 12€ тільки для дорослих від 18 років). Рекомендуємо: «Вечір в німецькій пивній»  (15€ + вхідний квиток 14€).  Переїзд на територію Польщі. Поселення в готель та ночівля.

День 8    Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Вроцлава. Рекомендуємо оглядову екскурсію «Місто каналів та мостів – Вроцлав»  (10€). Прибуття у Львів (до 24:00).

 

 

avatar
Бронювання за телефонами

+38 068 469 14 14

+38 073 033 32 62

або за адресою

м. Львів вул. Джерельна 27

photo_collective

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час