Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

“Румунія – любов з першого погляду” (Румунія)

ЦІНА 79€

Виліт/виїзд: 24.08

Тривалість: 4 дні

Харчування: BB

Кількість осіб: 1

Забронювати

 Румунія – любов з першого погляду

Серпень Вересень Жовтень Листопад
24 7, 21 5, 19 2, 16

День 1

Львів.

13:00 – збір групи на залізничному вокзалі.

13:30 – виїзд зі Львова.  Перетин україно-румунського кордону. Нічний переїзд.

День 2

Прибуття в Брашов.

Оглядова екскурсія у Брашові – найцікавішому місті в Румунії. Абсолютно не дивно, що Брашов знаходиться в центрі Трансильванії і представляє собою місце, яким цікавляться всі туристи в Румунії. Чим так притягує Брашов? По-перше, він знаходиться в колі гірських вершин Східних Карпат, які оковиті містичними історіями та легендами. По-друге, в літній час, завдяки хорошому клімату, Брашов являє собою живописний куток природи, де гармонічно переплітаються м’який клімат, столітні ліси, краса гір і чудові місцеві пам’ятки культури. Брашов не залишить байдужим нікого, незалежно від того, в яку пору року ви в нього приїдете в гості.

Вільний час.

Рекомендуємо:

– факультатив “Легенди Трансільванії” (30євро) – відвідання кращих замків-музеїв Румунії – Бран та Пелеш. Перший,  візитівка всієї Румунії – домівка графа Дракули. Побувавши в ньому, кожний себе відчуває маленький героєм кінострічки про Дракулу: зуплутані, подібні до лабіринтів коридори, височезні стелі та різноманітно оздоблені кімнати – все це викликає бажання взяти камеру і зняти фільм жахів. Другий, замок Пелеш – диво інженерії та дизайну, адже архітектура будівлі гармонічно і вдало поєднує в собі кілька стилів: французький, рококо, німецький барокко та англійський ренессанс! І це тільки зовнішнє оформлення, а внутрішні декорації представлені ще більшим калейдоскопом стилів: турецький, італійський, іспано-маврицький, французький, бароко, англійський та рококо. Терраси прикрашені колонами, статуями та фонтанами, дах – вежами. В замку нараховується 160 кімнат. Їх стіни прикрашені шкірою з Кордови та чорного дерева, стелі заворожують люстрами із кришталю Мурано, а інтер’єр – фарфором Мейсена і Сервера.

Ночівля на території Румунії.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час. Пропонуємо факультативно:

Екскурсія у місті Сігішоара (20євро) – При першому знайомстві з містом, здається ніби Сігішоара – це древнє німецьке поселення. Маленьке мальовниче містечко в центрі Трансільванії, на березі річки Тирнава. А завдяки історичній цінності та значущості ансамблю середньовічної фортеці, місто внесене до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Кожен будинок цього міста був побудований як маленька фортеця, з високими товстими стінами, з вікнами на верхніх поверхах, надійними і важкими воротами. Місто де приємно заблукати)

Збір групи.  Нічний переїзд до Львова.

Перетин румуно-українського кордону.

 

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно о 17:00.

Підібрати саме цей тур чи інший, Вам допоможе менеджер Ярина.

avatar
Бронювання за телефонами

+38 068 469 14 14

+38 073 033 32 62

або за адресою

м. Львів вул. Джерельна 27

photo_collective

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час