Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Албанії доступний українцям

Албанія – близька, але маловідома середземноморська перлина. Серед усіх балканських країн вона найменш вивчена та поки недостатньо популярна серед туристів, хоча й розташована неподалік від таких славнозвісних курортних центрів, як Чорногорія та Греція.

Албанія пропонує комфортний та розслаблюючий відпочинок на чистих адріатичних пляжах, казкові природні панорами, цікаві та маловідомі історичні пам’ятки, смачну і щедру кухню та доступні ціни. Невеличка Тирана зачаровує своєю неповторною харизмою.

Албанія омивається Іонічним та Адріатичним морями. Всю територію можна розділити на узбережну смугу, північ та південь, які, немов природний кордон, розділяє ріка Шкумбіні.

Незаслуговано низька популярність Албанії має просто пояснення: довгі роки країна була практично відокремлена та ізольована від оточуючого світу. Проте, ця медаль має й іншу сторону. Саме через це її культурна та історична спадщина, що зберегла свою унікальну самобутність – приваблива загадка.

Автобусні та авіа тури до Албанії

Відпочинок в Албанії значно різноманітніший, ніж здається на перший погляд:

  • Найпопулярніші, найчистіші та найкомфортніші курорти на узбережжі – Шкодра, Дуррес, Фієр, Вльора, Саранда.
  • Корча – культурна столиця Албанії, де постійно проводяться різноманітні заходи та події.
  • У Дурресі – давньоримський амфітеатр, що визнаний найбільший у балканському регіоні.
  • Одразу біля столиці ховається замок Петрела. Замок Скандербега у Круйї отримав свою назву завдяки місцевому національному герою. Замок Розафа знаходиться у Шкодрі. Албанія взагалі багата на таємничі замки.
  • Найстаріше місто регіону – місто Берат, що можна сміливо назвати самостійною історичною пам’яткою, зразком унікальної оттоманської архітектури.

Також варто відвідати Гірокастру, археологічний парк Бутринт, албанські Альпи монастир Бекташ у горах Томор, побачити каньйони Скрапари, гору Дайті у столичному передмісті та насолодитися прохолодою гірської річки Валбона.

Путівки на море в Албанію зі Львова

Албанія вражає природними багатствами, мальовничими каньйонами, майже недоторканими затишними куточками та м’яким кліматом Середземномор’я. Сухе та спекотне літо легше сприймається завдяки прохолодним бризам. Навіть найвищі температури тут значно простіше переносяться. Зима – волога та відносно прохолодна.

Туристичний сезон припадає на типову пору відпусток – травень-вересень. Але не менш затишно та комфортно тут й у квітні та жовтні. Більшість опадів припадає на весну та осінь. Дещо холодніше лише у гірських регіонах.

Зараз кількість туристів в Албанії зростає з кожним сезоном. Гостей вабить пляж та чисте море. Місцеві розцінки зазвичай помітно нижчі за середньоєвропейські. Якість послуг при цьому не поступається більш відомим та популярним курортом, а іноді навіть перевершує. Туристична інфраструктура знаходиться на стадії активного розвитку, тож кожен готель, санаторій чи комплекс прагне якнайбільше здивувати та приємно вразити відпочиваючих, щоб вони поверталися знову і знову.

Щоб обрати цікаву, насичену подіями та вигідну путівку в Албанію зі Львова, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Ми співпрацюємо лише з перевіреними туроператорами та готелями, тож пропонуємо різні варіанти на будь-який смак і бюджет. Досвідчені фахівці візьмуть на себе всі організаційні турботи, тож відпустка не буде затьмарена небажаними проблемами.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час