Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Такий комфортний відпочинок в Болгарії

Гостинна, приваблива та доступна Болгарія вабить все більше туристів з усього світу. Невеличкі старовинні міста та історичні пам’ятки гармонійно межують із мальовничими природними пейзажами та надсучасними курортами з бездоганним сервісом. Саме тому відпочинок в Болгарії зі Львова користуються надзвичайним попитом.

Ще одна приємна особливість – комфортний клімат, чисте повітря та чудова екологія, якої так часто не вистачає за сучасного темпу життя великих міст. Курорти та санаторії розміщені поблизу національних парків та заповідників, тож, здається, вся природа направлена на здоровий, корисний та приємний відпочинок.

Місцевий мікроклімат зробив країну безпрограшним вибором для сімейного відпочинку та відпочинку з дітьми. Але це далеко не єдиний варіант. Можна обрати насичений подіями та екскурсіями тур до Болгарії для дружньої компаній чи організувати романтичну, емоційну подорож для закоханих. Болгарія – це не лише пляжі, а й різноманітні сучасні розваги на будь-який смак.

Захоплюючі тури до Болгарії на будь-який смак

Відпочинок в Болгарії – приваблива можливість для відпустки. Ось лише кілька основних переваг регіону:

  • Пляжний відпочинок. Місцеві піщані пляжі вважаються одними із найчистіших на узбережжі Чорного моря. Морська вода, помірно насичена мінеральними солями, також чиста, м’яка та цілюща.
  • Оздоровлення. Поєднання унікальних природних та кліматичних факторів, термальних джерел та лікувальних грязей зробили Болгарію видатним оздоровчім центром.
  • Активний відпочинок. Основне направлення – гірськолижні курорти, що підійдуть новачкам та справжнім профі. Серед них – Боровець, Банско, Пампорово.
  • Маршрут. В залежності від власних вподобань, можна обрати автобусний тур чи відправитися до Болгарії зі Львову авіа рейсом.
  • Сервіс. Місцеві курорти пропонують комфортний, але недорогий відпочинок із європейським рівнем обслуговування.
  • Доступність. Така подорож – порівняно бюджетний варіант. До того ж, можна обрати недорогий гарячий тур в Болгарію.

Звісно ж, Болгарія це також унікальна місцева культура та традиції, самобутній фольклор, численні пам’ятки, а також – оригінальна та корисна місцева кухня, фішка якої – збереження всіх корисних властивостей продуктів за рахунок повільної теплової обробки.

Путівки в Болгарію зі Львова – це зручно!

Найпоширеніший варіант – автобусні тури в Болгарію. Вони економні та цікаві, а сучасні перевізники забезпечують ще й найвищий рівень комфорту. Під час мандрівки можна насолодитися краєвидами за вікном. Для економії часу передбачені авіа рейси.

Ідеальний вибір для сімейного відпочинку – яскрава та різностороння Албена. Для молоді та компаній – Сонячний берег і Золоті Піски. Поблизу Софії – найбільший гірськолижний курорт Боровець. Не менш популярний і його «молодший брат» Банско.

Тури в Болгарію зі Львова не потребують навіть спеціальної підготовки. Зазвичай у туристів не виникає проблем із розумінням місцевих звичок, правил та мови за рахунок її слов’янського походження. Це ідеальний варіант для тих, хто непокоїться через мовний чи культурний бар’єр.

А щоб швидко та вигідно обрати путівку в Болгарію зі Львова, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». У нас – різноманітний вибір можливостей та пропозицій, серед яких ми допоможемо кожному обрати свій ідеальний варіант.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час