Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на морі в Равді, Болгарія

Равда – невелике селище на узбережжі Чорного моря в Болгарії, що швидко розвивається із року в рік. Красива природа, чисте повітря, прозора ніжно-блакитна вода і низькі навіть у порівняні з іншими болгарськими курортами ціни ідеально підходять для проведення літньої відпустки.

Існує безліч легенд, в яких розповідається, як був створений цей дивовижний край. За однією із них кілька століть тому землі належали дуже багатому, але злому і жорстокому фермеру, який бив своїх робочих палицею «равдас».

Друга легенда схиляється до думки, що селище отримало свою назву завдяки одному з пасторів, що першими приїхали на територію нинішнього села – Равадіну, чиїм ім’ям і було названо поселення.

Найкрасивіша і незвичайна легенда розповідає нам про чисту любов бога Нептуна до прекрасної дівчини Равдаліне. Коли ж бог морів побажав забрати молоду дівчину з собою, вона чинила опір. В покарання розгніваний Нептун вирішив погубити частина суші, де вона жила, страшними хвилями. Але втрутилися інші боги і нинішнє селище отримало лише безліч заток, що зробило його ще більш привабливим.

Захоплюючі путівки в Равду

Відпочинок в Равді – це не лише пляжі.

  • У 2006-му році побудований місцевий аквапарк, такий же чудернацький, як і численні інші споруди краю. З боку проїжджої частини здається що він знаходиться в заростях серед поля.
  • Уздовж центральної вулиці знаходиться безліч магазинчиків, сувенірних крамниць, ресторанів і механ.
  • Для дітей – лунапарк з різноманітними каруселями та атракціонами. Для молоді та компанія – нічні дискотеки та клуби.
  • Центральну площу Равди прикрашає будівля муніципалітету. У ньому знаходиться бібліотека, медичний центр і пошта. Прямо перед будинком – цікавий фонтан. У туристичний період він працює кожен день, радуючи собою відпочиваючих.
  • На протилежному боці вулиці, трохи вглиб, розташовується церква Святої Параскеви. Незважаючи на свій поважний вік (вона була побудована ще в 1884-му році), вона довгий час простояла в своєму первозданному вигляді. Лише в 1998-му році відбулася реконструкція храму.
  • Оскільки селище знаходиться зовсім поруч з містом-музеєм Несебр, саме туди прямують мандрівники у пошуках історичних та культурних цінностей. Особливо популярні серед відпочиваючих вечірні екскурсії до Несебру.

Авіа/автобусні тури в Равду зі Львова

У Равді багато готелів, кожен із яких привабливий та неповторний по-своєму. Хаотичні та нетипові на перший погляд будівлі значно відрізняються від суворих однотипних будівель пострадянських країн. Це оригінальний та нетривіальний варіант для відпочинку.

Як і у всій Болгарії, клімат Равди м’який та комфортний. Безліч сонячних днів в році і тихе спокійне море зробили свою справу: селище стало улюбленим місцем для батьків з дітьми та для поодиноких туристів, що полюбляють спокійний, розмірений відпочинок.

Погода в Равді відрізняється стабільністю і врівноваженістю, повністю повторюючи місцеву атмосферу та ритм життя. Від холодних вітрів смуга прихована скелястими мисами Равда та Акротірі. Купатися в прибережних водах можна з квітня аж до жовтня.

А щоб відпустка не була затьмарена організаційними турботами, звертайтеся до агенції «Love Travel». Ми підберемо та запропонуємо найкращі путівки в Равду зі Львова на будь-який смак!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час