Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок у Варні, на березі Чорного моря

Варна – величезне місто-курорт, що розташувався вздовж узбережжя Чорного моря Болгарії. Портове місто щороку приваблює туристів з усього світу.

У Варни досить багата і древня історія. Ще за 7 століть до н.е. а території нинішнього міста розташовувалася фортеця під назвою Одессос, в якій жили вихідці з Греції. Через кілька століть поселення захопили македонські війська, а згодом майбутня Варна потрапила під вплив Римської імперії. Причому економіка і релігія міста від цього не постраждали, а навіть навпаки, стали розвиватися злагоджено і швидко.

Перша згадка міста під назвою Варна в візантійських літописах датується 7 століттям. Саме тоді землі стають підвладними болгарським правителям. Згодом Варна поступово потрапляла та звільнялася від турецької окупації. Не пощадили місто й Перша та Друга світові війни. З 1949-го року місто називалося Сталін. І лише в 1956-му році території знову присвоїли її стару назву – Варна.

Відпочинок на морів у Варні, Болгарія

Варна по праву може пишатися своїми визначними пам’ятками.

  • Успенський собор – одна з найголовніших. Він красується на площі у самому серці міста. Знаменитий храм не тільки в Варні, а й за її межами. У ньому зібрана велика кількість різних фресок, ікон і вітражів. А у свята в його стінах можна почути гарний спів знаменитого болгарського чоловічого хору. Особливо мальовничий собор вечорами, коли його осяває додаткова підсвітка.
  • Дельфінарій – ще одна місцева особливість. Розташувався він вздовж узбережжя в затишному Приморському парку. Вистави сподобаються дорослим та дітям. Поблизу Зоопарк і Акваріум.
  • Для любителів історичних пам’яток у Варні знаходиться Археологічний, Історичний і Морський музеї, Некрополь, Римські лазні та давній собор Святої Анастасії, що все ще зберіг свою пишність.
  • Варненське озеро – одна з найбільших і найглибших лиманних водойм на всьому узбережжі, багата на цілющі грязі. Навколо – буйна рослинність. Тако тут справжній рай для рибалок.
  • Аспарухів міст – найдовший міст не тільки в Варні, а й у всій Болгарії. Він з’єднує дві частини одного міста, а також – Варненське озеро з Чорним морем. Нічне освітлення мальовничо відбивається на морській гладі. Поблизу – однойменний парк.

Авіа та автобусні тури у Варну зі Львова

Саме зараз Варна поступово змінюється і перетворюється, стаючи сучасним європейським містом зі своїми цінностями і визначними пам’ятками. Високий рівень сервісу поєднується із доступними цінами.

Літній відпочинок у Варні завжди приємний та комфортний. Клімат курорту близький до середземноморського, а велика кількість парків і зелені рятують туристів не тільки в місті, а й біля набережних. Літо тут завжди тепле, а дощі – рідкі, зазвичай у червні.

Пляжі в Варні розташовані і в самому місті, і на його околицях. Більша частина берегової лінії піщана, з зручними спусками в море та необхідними благами цивілізації. Тут легко знайти роздягальні, душ, лежаки і парасольки, різноманітні водні атракціони.

Звертайтеся до нас за путівками в Варну зі Львова! Консультанти агенції «Love Travel» допоможуть обрати ідеальний варіант, а після цього розпланують та організують все на вищому рівні.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час