Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на морі в Єленіте, Болгарія

Єленіте – курортне селище, що працює за системою «все включено». Розташоване воно неподалік від курорту Сонячний берег та великого портового міста Бургас, поблизу мальовничої затоки.

Курорт Єленіте має все необхідне, щоб відпочивати з комфортом: прекрасний пляж, чисте море, різноманітні ресторани та навіть власний яхт-клуб. Це відносно закрите тихе місце для сімейного чи усамітненого відпочинку.

До недавніх пір, до початку будівництва у 1985-му році, вся територія була незаймана людиною. В лісах біля підніжжя східної частини гірського хребта водилося безліч оленів. Звідси і пішла назва курорту – Єленіте. До 1993-го року комплекс, побудований фінськими фахівцями, був закритим клубом. Тепер завдяки потужним інвестиціям реконструюється і сьогодні пропонує відпочиваючим затишне та багатоманітне дозвілля для всієї родини.

Курорт приємно радує не тільки природними багатствами, але і сучасною, розвинутою інфраструктурою. Великий та доглянутий пляж пропонує прокат обладнання для серфінгу та інших водних видів спорту.

Єленіте – тут є все, необхідне для повноцінного відпочинку в Болгарії

Відпочинок в Єлініте має свої особливості, пов’язані із розташуванням та структурою курорту.

  • У самому містечку не надто багато історичних пам’яток.
  • Неподалік знаходиться древнє місто Несебр, де колись розташовувалося древнє фракійське місто. Це одне з найстаріших європейських міст, вся стародавня частина якого знаходиться під охороною ЮНЕСКО.
  • Трохи далі – містечко Бургас, знамените прекрасними білосніжними архітектурними ансамблями.
  • Серед природних багатств обов’язково варто відвідати резервацію Камчія, названу на честь однойменної річки. Тут гармонійно переплітаються в одну картину піщані дюни і вікові ліси.
  • Мальовниче гирло річки давно входить до списку територій ЮНЕСКО та вважається одним з найбільш унікальних природних заповідників в Європі.
  • Камчія – найдовша річка на Балканському півострові, що впадає в Чорне море.

Авіа/автобусні тури в Єленіте зі Львова

Гірський хребет перекриває Єленіте з півночі, тож селище надійно захищене від холодних вітрів, а численна рослинність забезпечує свіже, цілюще повітря та дарує таку необхідну у спекотний сезон прохолоду.

Для дітей – дитячі куточки та майданчики. Тут щодня працює група аніматорів. Кожен день розваг не схожий на попередній – то це китайське свято, то день піратів Карибського моря, то червоношкірих індіанців. У Єленіте також є аквапарк.

Для проживання – готелі на будь-який смак. Всі вони розташовані біля самого берега моря. Надзвичайно зручно відпочивати в Єленіте та відвідувати з оглядовими екскурсіями міста поблизу. Таким чином водночас можна оздоровитися на унікальному курорті, загубленому серед пралісів, та вивчити історію давньої Європи і становлення болгарської держави.

Серед курортів Болгарії Єленіте займає гідне місце: тут є все, необхідне для повноцінного відпочинку в Болгарії: романтичний пляж, чисте море, ресторани з європейською і національною кухнею, таверни, винний льох, денні і нічні бари, відкритий басейн з морською водою, тенісні корти , тощо.

Замовляйте путівки в Єлініте зі Львова у нас! Консультанти агенції «Love Travel» допоможуть визначитися з остаточним варіантом, а після цього ми візьмемо на себе всі організаційні турботи!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час