Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Чехії, країні любителів пива

За останні роки Чехія стрімко стала одним із найпопулярніших туристичних напрямків у Європі. В першу чергу, це сталося завдяки тому, що саме тут кожен охочий зможе знайти розваги та дозвілля до смаку. Це й мальовнича природа, й унікальні історичні місця, і чудова кухня та колоритна атмосфера.

Чехія – це золотоголова Прага, готичний замок Карлштейн, собори міста Кутна Гора, фантастичний Крумловський замок, палац у Лідниці та мінеральні джерела Карлових Вар.

У чеської історичності є особлива й неповторна риса. Вона здається ніби іграшковою. Старовинні будівлі та мости так вдало поєднуються із сучасними будиночками, помаранчевими дахами, магазинчиками і парками, що нагадують скоріш охайну музейну інсталяцію, ніж справжнє сучасне багатолюдне місто.

Екскурсійні тури в Чехію

Плануючи відпочинок в Чехії, необхідно визначитися з його основною метою, адже можливості тут практично безмежні.

  • Всесвітньо відомий оздоровчий курорт Карлові Вари славиться наявністю великої кількості різноманітних термальних джерел з винятковими лікувальними властивостями. Проте не поступаються й інші, менш відомі курорти: Франтішкови-Лазне, Маріанське Лазне, Яхимов, Тепліце, Климковіце, Велке Лосине, Подебради, Лазне Білоград, тощо.
  • Для прихильників стародавніх фортець та укріплень – Костніца, Празький Град, Рожмберк, собор св. Варвари в місті Кутна Гора, Танцюючий будинок у Празі, Тинський храм.
  • У список найкрасивіших чеських міст поряд з Прагою традиційно включають Острави, Карлові Вари, Франтішкови-Лазне, Оломоуц, Тельч, Кромержиж, Літомишль та деякі інші місця.
  • Дивовижний заповідний «Праховські скелі» зовсім не схожий на решту Чехії. Він скоріш нагадує пейзаж з фентезійних фільмів. Гігантські кам’яні брили, порослі деревами і рослинністю, дивляться в небо. Скупчення таких скель називають скельними містами. Саме тут краще за все можна відчути себе на самоті із природою.
  • З скельних висот можна спуститися нижче – наприклад, в печери Моравського Краса. Гігантське підземелля відмінно вписується в середньовічну атмосферу. Є в ньому і приховані проходи, і незримі кімнати, і відкриті майданчики. Є навіть підземна річка, вздовж якої можна прогулятися.

Автобусні тури в Чехію зі Львова

Чеська Республіка – це країна яскравою архітектури, самобутньої культури і стародавніх традицій.

Мандрують в Чехію насамперед за натхненням. Чудові міста з їх архітектурними шедеврами зробили цю країну одним з найкрасивіших місць Європи. Лише однією Прагою можна гуляти днями і ночами, розглядаючи витончену спадщину Середньовіччя.

Звичайно, ні розслаблений відпочинок на джерелах, ні прогулянки по романтичним містам не обійдуться без чеських кафе і ресторанів. Місцева кухня порадує неймовірно ситними і дуже смачними стравами. Особливою кулінарної популярністю користуються національні супи – чеснечка, цібулачка, гуляшова, тощо. Поширені і м’ясні страви – гуляш, запечені свинячі ноги, вепрево коліно, реберця і смажена гусятина.

Не варто забувати й про легендарні чеські вафлі, що підкорюють солодким насиченим смаком. Численні мандрівники навіть визнають, що лише тут можна скуштувати справжній смак вафель, адже лише у Чехії до них додають цілющу воду із відомих джерел.

Якщо не хочете перейматися через організацію та планування, звертайтеся до агенції «Love Travel». Ми пропонуємо найкращі путівки в Чехію зі Львова на будь-який смак!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час