Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Спокійний відпочинок у Чорногорії

Серед доступних популярних туристичних напрямків особливе місце посідає відпочинок у Чорногорії. Щороку сюди мандрує все більше туристів, які оцінили вигідні умови, розмаїття можливостей, якісний сервіс та комфортний клімат. Завдяки сприятливим погодним умовам Чорногорія приймає гостей протягом всього року. Тут майже не буває занадто спекотно чи холодно.

Пляжний сезон – із травня по жовтень. У цей час достатньо сонця та тепла для купання чи засмаги. Оксамитовий сезон, що починається у вересні, тут значно довший. До того ж, саме ця тепла пора – найкращий час для насиченої екскурсійної програми і бездоганний вибір для відпочинку в Чорногорії з дітьми.

Взимку варто звернути увагу на гірськолижні курорти, що також відомі на увесь світ. Найпопулярніші серед них – Жабляк та Колашин. Для новачків – інструктори та безпечне навчання, а для досвідчених екстремалів – все необхідне спорядження та траси різної складності.

Тури в Чорногорію створені для сімейного відпочинку

Тури в Чорногорію зі Львова наче створені для сімейного відпочинку та веселих компаній. Серед переваг такої відпустки:

  • Цілющі, теплі та кришталево чисті води Адріатики разом із найкращими пляжами узбережжя;
  • Численні та відомі на всю Європу нудистські пляжі для прихильників такого відпочинку;
  • Унікальне Скадарське озеро, одне із найбільших у світі, з прилягаючими храмами, рибацькими поселеннями та історичними пам’ятками;
  • Пізнавальні екскурсії старовинними руїнами, давніми містами, неприступними фортецями та містичними монастирями;
  • Чудова екологія, численні заповідні території, величезна кількість зелені та чисте повітря навіть у містах;
  • Мінімум промислових виробництв, що руйнують природну екосистему;
  • Проста та корисна, дешева національна кухня, величезні порції, відомі вина та виноградна горілка – лозовиця;
  • Відсутність суттєвого мовного та культурного бар’єру за рахунок схожого менталітету;
  • Привітне населення, що приязно ставиться до численних туристів;
  • Недорогі готелі, апартаменти та вілли із бездоганними умовами та справжнім європейським рівнем сервісу.

Ще один плюс – простота виїзду у Чорногорію зі Львова, адже для мандрівки не потрібна віза, а всі формальності вирішуються одразу по прибутті.

Путівки в Чорногорію зі Львова. Зручно з дітьми

Найвідоміший та головний пляжний курорт – Будва. Вона вражає розмахом, різноманітністю архітектури та розмаїттям можливостей. Саме тут – найкращі та найвідоміші пляжі, музеї та цікава культурна програма. Добре відома й місцева центральна площа.

Всупереч окремими помилковим уявленням, путівки в Чорногорію – це не лише пляжі та затишні курорти. Багата країна і на туристичні пам’ятки. Унікальна середньовічна атмосфера збереглася у старому місті Котор. Його символ – собор святого Трифона. Недалеко від міста – гора Ловчен з унікальним ландшафтом та екосистемою за рахунок розташування між двома кліматичними зонами.

Найвідоміша святиня Чорногорії – монастир Острог, сповнений загадок та оточений таємничими легендами. Унікальна природна пам’ятка – найглибший європейський каньйон Тари. Тут же розташований і найвищий міст Чорногорії – міст Джорджевича.

А щоб обрати ідеальний тур в Чорногорію зі Львова, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Ми пропонуємо індивідуальний підхід, широкий вибір пропозицій та виключно перевірені маршрути, щоб довгоочікувана відпустка пройшла бездоганно та без проблем.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час