Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Екскурсійні тури в Естонію

Невелика та розмірена Естонія має свій незвичний шарм, властивий країнам Балтики. Вона пропонує затишні мальовничі курорти на узбережжі, цікаві екскурсії протягом року, оздоровлення та відпочинок біля озер та повноцінне лікування на мінеральних і термальних джерелах.

Під час відпочинку в Естонії варто звернути увагу на:

  • Таллінн. Нижнє місто оточене міцною фортифікаційною стіною. У Верхньому місті можна помилуватися краєвидами, а заодно – відвідати середньовічний замок Тоомпеа.
  • У Старому місті збереглися численні зразки середньовічної архітектури.
  • Найвидатніші релігійні пам’ятки – собор Олександра Невського, Домський собор, церкви Нігуліста та Олевіста.
  • На Ратушній площі – готична Ратуша, Будинок Братства чорноголових та численні невеличкі будиночки.
  • Обов’язково варто відвідати баштовий музей Кік-ін-де-Кек та етнічний Рокка-аль-Маре.
  • Старовинні кам’яні та дерев’яні церкви, млини та традиційні хутори збереглися на острові Сааремаа.
  • Окрім легендарного університету, на Тарту варто побачити незвичайну Ратушну площу у формі трапеції та величну церкву Св. Іоанна.
  • Хаапсалу – унікальне єпископське городище, що простягається майже на три гектари.
  • У Нарві – ще одна Ратуша, датська фортеця, збудована у восьмому сторіччі, та собор Воскресіння Христового.

На відпочинок до Естонії автобусом

Естонія – великий курорт. Усюди, де є сприятливі умови, виникають нові готелі та санаторії. Це справжній рай для сімейного відпочинку. Для прихильників тиші та автентичності – усамітнені острови, а також – ферми та хутори естонської глибинки, що кожного року радо приймають гостей.

Узбережжя вкрите пляжами, переважно – піщаними. Всі вони повністю обладнані для відпочинку та туристів. Найпопулярніші – пляжі районів Піріта та Хааберсті. Купальний сезон зазвичай припадає на червень-серпень, хоча на початку осені все ще тепло та комфортно. Навколо берегової лінії майже повсюди – соснові ліси, завдяки яким навіть найспекотніші дні переносяться легше, а у повітрі завжди панує свіжість.

Таллінн – типове невеличке європейське місто, що поєднує насичене життя столиці із властивим лише Естонії неквапливим затишком. Тут приємно гуляти вулицями, неспішно досліджуючи численні пам’ятки, що незрозумілим чином у надзвичайній кількості вмістилися на території маленької країни.

Путівки в Естонію зі Львова

Естонська погода – типово балтійська, з помірним перехідним кліматом. Дещо тепліше на заході. Літо – не задушливе, зима – м’яка та сніжна, осінь – дощова, а весна – прохолодна.

Відпочинок в Естонії привабливий не лише пляжами та історичною спадщиною. Тут також доступні ціни при високоякісному обслуговуванні, територіальна близькість країни та зручність планування маршрутів, а також – відсутність культурного і мовного бар’єру чи інших протиріч, що зазвичай можуть завдавати клопоту.

Вигідні та різноманітні путівку в Естонію зі Львова можна обрати у нас. Фахівці агенції «Love Travel» допоможуть визначитися з найкращим варіантом, урахувавши всі потреби та індивідуальні побажання. Ми співпрацюємо лише з перевіреними перевізниками та готелями, тож відпочинок неодмінно буде комфортним та приємним.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час