Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Фінляндії, краю північних оленів

Одним з найбільш привабливих і популярних місць для відпустки є Фінляндія. Ця країна славиться своїми озерами, острівцями, затоками і густими лісами. Фінляндія – край північних оленів і найсприятливішої екології. Відпочинок тут здатний подарувати масу позитивних вражень. Відпустка неодмінно запам’ятається неповторними емоціями від катання на собачій упряжці, відмінної риболовлі чи полювання.

Чудові можливості для відпочинку в цій нордичної країні надає унікальна, не зіпсована цивілізацією природа. Безліч прозорих водойм, хвойних лісів і засніжені простори підкорюють своєю красою. Описати всю пишноту ландшафту Фінляндії на словах просто неможливо.

Численні туристи обирають і гірськолижний відпочинок у північній країні. До того ж, тут створені всі умови для комфортної сімейної відпустки. А на зимові свята візит до батьківщини Санта Клауса – ледь не найкращий спосіб відзначити Новий рік.

Екскурсійні тури у Фінляндію + гірськолижний відпочинок

Для різноманітного та насиченого відпочинку у Фінляндії створені всі можливості:

  • Країна також відома численними курортними центрами з аквапарками.
  • Дітям та дорослим безсумнівно сподобається відвідування арктичного зоопарку Рануа, найпівнічнішого в світі зоопарку, де мешкає в своїх природних умовах більше 50 видів північних тварин.
  • Обов’язково варто приділити час оглядовій екскурсії по Гельсінкі.
  • В Тампере розташована всесвітньо відома долина Мумі-Тролів.
  • Фінляндія – країна тисячі озер. Риболовля тут не лише окрема культура, а й національний вид спорту.

Однак крім риболовлі, природних красот і гірських лиж, в Фінляндії ще чимало найрізноманітніших пам’яток, подивитися які варто неодмінно. У Гельсінкі це Сенатська площа – справжнє серце столиці Фінляндії з Кафедральним собором, найстарішою будівлею з каменю в місті Будинком Седерхольма, пам’ятником Олександру II, будівлею Сенату, Гельсінським університетом. Це також музеї Синебрюхова і галерея живопису Атенеум, дивовижна церква в скелі Темппеліаукіо з власним органом і просто приголомшливою акустикою. Це Музей сучасного мистецтва Кіасма і замок Турку, що чудово зберігся ще з 13-го століття.

Автобусні тури у Фінляндію зі Львова

Плануючи відпочинок у Фінляндії, варто звернути увагу на численні гірськолижні центри країни.

На новорічно-різдвяний період на зимових курортах завжди є сніг. Катання гарантовано завдяки кліматичним умовам і добре продуманим системам засніження схилів. Кожен гірськолижний курорт має в своєму розпорядженні пункти прокату обладнання, лижні школи та чудові сноупарки для сноубордистів.

  • Найпопулярніший серед них – Хімос, де можна зупинитися в кращих готелях і займатися активними видами спорту.
  • Гірськолижний курорт Вуокатті ще називають «Ельдорадо». Тут всім туристам надається унікальна можливість відвідати село справжнього Санта Клауса.
  • Гірськолижні курорти Пюхя і Луосто знаходяться в центрі Лапландії. Вони привертають увагу спусками різної складності та казковою природою парку Пюхятунтурі.

Обравши тур в Фінляндію, варто також пройтися по магазинах або зайти на ярмарок. Вигідний та різноманітний шопінг – одна з переваг такого відпочинку.

А щоб відпочити та не перейматися організацією, звертайтеся до нас. Туристична агенція «Love Travel» пропонує найцікавіші та вигідні путівки у Фінляндію зі Львова!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час