Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Афінах, в грецькій столиці

Афіни – це не просто столичне місто. Саме тут народилася класична Греція, а значить і західна цивілізація взагалі. Перше доісторичне поселення виникло тут в районі 3000 років до н.е. На долю Афін випало все, від шаленого розквіту до суцільного занепаду. Важко уявити, проте в 1830-х роках, коли місто лише почало відроджуватися як столиця незалежної Греції, тут було лише невеличке провінційне село.

Афіни включають в себе Старе місто, центральні райони, передмістя, а також порт Пірей. У центрі височіють два пагорба: пагорб Акрополя з Парфеноном і стародавніми храмами та пагорб Лікабет (Лікавітос) з мальовничою церквою Св. Георгія на вершині.

Одного туру в Афіни недостатньо, щоб вивчити всі куточки стародавнього міста та околиць. На огляд пам’яток тут можна витратити місяці. А туристичний сезон для прихильників пляжного відпочинку не припиняється протягом року.

Захоплюючі тури в Афіни автобусом та літаком

Під час відпочинку в Афінах варто ретельно планувати екскурсійну програму, адже серед розмаїття можливостей так легко розгубитися.

  • Найпопулярніший серед гостей міста район – Акрополь. Це історичний центр, і саме тут розташовані пам’ятники давньогрецької архітектури – безпосередньо сам Акрополь, на території якого знаходяться стародавні театр Діоніса та Одеон Герода Аттика, де донині проходять концерти, спектаклі та інші культурні заходи.
  • Головна визначна пам’ятка Афін – храм Парфенона – символ міста. Це найвеличніша монументальна споруда афінського Акрополя. Хоча на увагу заслуговує весь комплекс стародавніх споруд. Біля підніжжя Акрополю, на колишній ринковій площі височіє храм Гефеста, бога вогню.
  • Інший відомий район Афін – Плака. Тут знаходяться декілька цікавих музеїв, серед яких найбільш примітні Дитячий та Музей народних музичних інструментів, а також каплиця з поетичною назвою Вежа вітрів і собор Митрополі.
  • Центральна частина старого міста обмежується трикутником, утвореним площами Омонія (Згоди), Синтагма (Конституції) та Монастіракі. Увагу привертає велична будівля Парламенту з почесною вартою. Праворуч – розкішний королівський парк, де знаходяться руїни храму Зевса Олімпійського і знаменита Арка Адріана.
  • Сувеніри та старовинні речі на згадку про подорож можна прикупити на ринку в районі Монастіракі. Також тут знаходиться старовинна мечеть і храм Пресвятої Богородиці.
  • Тим, хто хоче поглянути на місто з висоти 200 м, варто відвідати район Колонакі. Піднятися на гору Лікабетус можна пішки або на фунікулері. У цьому кварталі безліч цілодобових розважальних закладів.

Пакетні тури в Афіни зі Львова

Авіа тури в Афіни популярні протягом року. Клімат Греції – класичний континентальний, тому сніг випадає рідко. Взимку можливі рясні зливи, але нечасто, тож цей час відмінно підходить для екскурсійних турів. Купальний сезон починається в червні і триває до середини жовтня. Пік туристичної активності припадає на три літні місяці. Для тих, хто погано переносить спеку, є оксамитовий сезон, який стартує в середині вересня.

Грецька столиця розділена на сім округів і кілька десятків кварталів та районів. Деякі з них цікаві з туристичної точки зору, інші зовсім непримітні, а є і такі, куди без особливої ​​необхідності взагалі краще не ходити.

А щоб обрати ідеальну путівку зі Львова до Афін, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час