Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на острові Корфу, грецькому курорті

Острів Корфу настільки дивовижний, що за право відвоювати його численні народи та полководці хіба що не ставали у чергу аж до 20-го століття. Така насичена історія привнесла у місцеву культуру та побут багато цікавих відтінків, від суміші мов і кулінарних експериментів до монументальної і витонченої архітектури.

А місцеві жителі, які походили від особливо наближеного до давньогрецьких богів народу феаків, ввібрали найкорисніше від всіх приїжджих, але залишилися вірні традиціям предків.

Це зараз авіа тури на Корфу – популярний варіант відпочинку у відпустку. А колись сюди навідувалися Ясон і Одіссей, із задоволенням заїжджали на канікули перші туристи з Стародавнього Риму та європейська аристократія.

Захоплюючі тури на Корфу літаком

Під час відпочинку на Корфу приємно здивуються і любителі екскурсійної програми:

  • Керкіра. Столиця Корфу носить ім’я, яке раніше належало всьому острову. Греки часто називають Керкірою і місто, і острів. Своєю архітектурою та атмосферою вона нагадує італійські містечка.
  • Фортеця Ангелокастро. Замок ангела – одна із найбільш значущих фортечних споруд візантійської епохи і найяскравіший архітектурний пам’ятник Греції. Це добре укріплений акрополь, що мав надзвичайне стратегічне значення для Візантії.
  • Собор Святого Спиридона. Найшанованіший святий на Корфу – Святий Спиридон, за сумісництвом він же і покровитель острова. У храмі зберігаються його мощі, але щоб побачити їх, потрібно відстояти величезну чергу. Для цього у Керкіру з’їжджаються віруючі з усієї Греції.
  • Палац Ахілліон. Палац сумної імператриці, здобув славу одного з найцікавіших європейських палаців і найвизначнішої архітектурної пам’ятки острова Корфу.
  • Стара фортеця Керкіри. Венеціанці прагнули зробити фортецю по-справжньому неприступною, а тому вирили канал, який відокремив мис від острова.
  • Перуладес. У двох кілометрах від пляжу Сидарі знаходиться, мабуть, найкрасивіше місце на Корфу – Перуладес. Місцевий пляж постійно притягує безліч туристів. Над довгою піщаною смугою нависають величезні прямовисні скелі.
  • Аквапарк Акваленд. Аквапарк в центральній частині острова Корфу – один з найбільших аквапарків в Європі і, мабуть, найкраще місце на острові для веселого сімейного дозвілля. Паркова зона розкинулася на 12 тисяч квадратів. Тут – десятки гірок, атракціонів, басейнів і джакузі.

Пакетні путівки на Корфу зі Львова

Високий сезон для турів на Корфу – календарне літо і початок осені. Тут спекотно, проте не надмірно, вода в морі тепла, південне сонце не докучає – кращий період для водних процедур і бронзової засмаги. У вересні ще можна купатися, але ввечері та вночі доволі прохолодно. У жовтні приходять дощі і вітри. Взимку навіть закривається частина музеїв и ресторанів. А с початку весни Корфу розквітає. Купатися ще рано, але це ідеальний час для прогулянок. Новий сезон відкривається з травня.

Корфу усіяний селами і містечками, які не стали чинити опір напливу туристів і перейменовувалися в курорти. Всього їх на острові понад 20 штук, і всі вони мають гідну інфраструктуру. Відрізняється лише відстань від столиці та види пляжів із температурою води.

А щоб обрати ідеальну путівку зі Львова на Корфу, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час