Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на острові Крит, грецькому курорті

Крит – один із основних грецьких островів, ключовий туристичний центр, батьківщина народів, релігій та культур, місце народження Зевса та просто надзвичайно цікавий острів, досліджувати який можна днями та тижнями.

Крит – місце народження мінойської цивілізації, однієї з найдревніших у світі. Тут все начебто дихає історією. Археологи й досі щоразу знаходять нові і нові відкриття епохи царя Міноса та лабіринту міфічного чудовиська Мінотавра.

У різні часи на Криті проживали турки, араби, венеціанці. Тут сусідять фортеці, мечеті та монастирі різних культур та епох, переплітаючись у єдину химерну картину. Відпочинок на Криті вразить навіть найдосвідченіших туристів, які вже бачили багацько дивовижі за час своїх подорожей.

Захоплюючі тури на Крит автобусом та літаком

Сучасний Крит – це чотири райони:

  • Центральний Іракліо багатий на фортеці, храми, фонтани, палаци. Саме тут знаходиться Кноський палац – легендарний лабіринт Мінотавра. Тут же – велетенський Археологічний музей.
  • Стародавній Ретімно відомий збереженими аутентичними вулочками, мальовничими печерами та охайними пляжами.
  • Сонячний Лассіті омивається Лівійським та Критським морем. Тут – найкращі фешенебельні курорти та унікальне солоне озеро Вулісмені. Озеро сполучене із затокою невеличкою протокою. Це один із найвідоміших у світі критських пейзажів.
  • Зелена Ханья – це вражаюча природа у поєднанні із насиченим культурним життям. Тут знаходяться Білі гори із Самарійським каньйоном, найбільшим каньйоном у Європі, що простягається на 18 км.

Осягнути всі історичні пам’ятки Криту за один раз неможливо. В першу чергу, окрім Кноського палацу та лабіринту, варто відвідати:

  • Археологічний музей Агіос Ніколаоса був заснований майже 50 років тому. В його колекціях – знахідки з усього острову, за якими можна оцінити місцеву історію від епохи неоліту.
  • Стародавнє місто Гортина колись вважалося одним із наймогутніших. Тут збереглися численні римські та візантійські пам’ятки, а також сліди дорійської епохи.
  • Руїни затонулого міста Олус на дні каналу Порос можна побачити лише з моря та за сприятливої погоди, але фантастичний вид виправдовує будь-яки зусилля.
  • Печера Дікті – та сама печера, де, за легендою, Рея народила Зевса, приховуючи його від Кроноса.

Пакетні путівки на Крит зі Львова

Крит оточений Егейським, Лівійським та Іонічним морем. Однаково затишно себе почуватимуть як прихильники сонячних пляжів, так і любителі насиченої екскурсійної програми. Тури на Крит – справді безпрограшний варіант на будь-який смак.

Підходить Крит і для любителів активних розваг. На пляжах діють десятки дайвінг-центрів. Тут можна як спробувати свої сили один раз, так і пройти повноцінний навчальний курс, дослідити затонулі кораблі та найвіддаленіші куточки підводного світу. Екстремали неодмінно оцінять можливість зануритися до підводного вулкану поблизу Санторіні, дістатися якого можна моторним човном.

Місцеві мешканці – надзвичайно привітні. Клімат – приємний субтропічний, з середньою вологістю, що не доставляє дискомфорту. Сонячних днів тут понад три сотні на рік, а пляжний сезон триває з квітня до листопада. Чисте море, цілюще повітря, охайні пляжі роблять авіа тури на Крит ідеальним способом відпочити від міського ґвалту, роботи, буденних турбот.

А щоб обрати ідеальну путівку зі Львова на Крит, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час