Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на острові Родос, грецькому курорті

Родос – один з найбільших та найродючіших островів Греції. Він же – один з найпопулярніших, бо кожен турист знайде щось на свій смак. Тут і чудові пляжі, і численні археологічні знахідки, і середньовічні старовинні міста з вузькими вулицями, сувенірними крамничками і приморськими променадами.

Офіційно Родос відноситься до архіпелагу Додеканес, але через розміри і самостійне значення його завжди розглядають окремо. З приводу назви острова історики сперечаються до цих пір: чи то вона пішла від слова «троянда» (на Родосі багато кам’яних троянд), чи то від слова «червоний».

Незважаючи на свої відносно невеликі розміри, на Родосі є найрізноманітніші пляжі і курорти. На півночі – старовинна столиця, блискуче місто Родос, батьківщина Колоса Родоського, палацу Великих Магістрів та численних унікальних пам’яток від давньогрецького періоду до Середньовіччя.

Захоплюючі тури на Родос літаком

Під час відпочинку на Родосі, можна спланувати й насичену екскурсійну програму:

  • Змагається зі столицею старовинний Ліндос, де знаходиться другий по значності після афінського древній Акрополь на вершині гори. Також тут можна побачити візантійську церкву Св. Іоанна та древній храм Афіни Ліндійскої.
  • Варто побувати у монументальному величному замку Моноліт, середньовічній фортеці іоаннітів на вершині крутої скелі. Там знаходиться каплиця Св. Пантелеймона 15-го століття, а біля підніжжя скелі можна придбати цілющий родоський мед, домашню оливкову олію та традиційний виноградний самогон.
  • Стародавнє місто Камірос зберегло своє планування з античних часів. Неповторна система водопостачання і загадкова загибель міста приваблюють сюди не тільки туристів, але і дослідників історії Стародавньої Греції.
  • У виноробному селі Ембона можна про дегустувати найкращі родоські вина та смачно пообідати в сільській таверні.
  • За природну красу на острові відповідає Долина метеликів – видовище, яке неможливо описати. В сезон її наповнюють тисячі комах всіх кольорів і розмірів.
  • Долина Семи джерел з її маркованими стежками через мальовничі ліси подарує прохолоду навіть в найспекотніший літній день.
  • На пагорбі Філерімос туристів чекають і античні руїни, і старовинний монастир зі скромною, але витонченою каплицею та приголомшливими видами на північ острова.
  • «Поцілунок двох морів» – мальовниче місце в Прасонісі. Піщана коса з’єднує два острови, де з одного боку знаходиться тихе темно-синє Середземне море, а з іншого – неспокійне бірюзове Егейське.

Пакетні путівки на Родос зі Львова

Клімат Родосу особливо приємний, в сезон погода зазвичай м’яка і безхмарна: сонце світить тут більше 300 днів на рік. Середземноморський клімат тут відрізняється м’якою та сонячною зимою і свіжим літом. Постійно дме легкий північно-східний вітерець, що приносить прохолоду. Тут не занадто волого, не занадто спекотно, комфортно для сімей з дітьми та літніх туристів. Купальний сезон на Родосі триває з травня по жовтень.

Північний берег відомий своїми жвавими туристичними курортами, на південному – спокійніше, і життя повільніше. Більшість пляжів – галькові, проте чисті та привабливі. Вони безпечні для дітей і комфортні навіть у гарячий сезон, коли авіа тури на Родос розлітаються вмить.

Острів омивають відразу два моря: Егейське з гальковими пляжами і постійними хвилями, і Середземне – це пісок і спокійна вода. Відповідно, східне узбережжя острова (райони Каліфея, Фаліракі, Колімбія, Ліндос) найкраще підходить для традиційного пляжного відпочинку, а його захід (Іксия, Яліссос) – для занять віндсерфінгом.

А щоб обрати ідеальну путівку зі Львова на Родос, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час