Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Грузії, країні надзвичайної гостинності

Путівка в Грузію зі Львова – чудова можливість нарешті відвідати країну, що славиться на весь світ своєю гостинністю. Грузія – це надзвичайний національний колорит, квітучий Батумі, пляжний відпочинок на будь-який смак, лікування та оздоровлення у Боржомі, численні старовинні пам’ятки та багатогранний Тбілісі.

Грузія – це красномовні тости, буйство емоцій та вражень, суворий гірський норов, веселі танці та пісні та надзвичайна затишна атмосфера повсюди. Під час відпочинку в Грузії завжди відчуваєш себе, наче у дома.

На території країни панує субтропічний клімат на заході, та перехідний до більш помірного – на сході. Піковим сезоном вважається травень-червень та вересень, коли повсюди тепло, сухо, сонячно, та не занадто спекотно. Липень-серпень ідеальні для пляжних турів в Грузію зі Львова.

Захоплюючі тури в Грузію на будь-який смак

Популярність відпочинку у Грузії зумовлена його доступністю, казковою красою країни та іншими численними перевагами:

  • Місцева туристична інфраструктура саме активно розвивається, тож кожного року умови та сервіс стають трохи кращими.
  • Готелі, апартаменти та хостели відрізняються рівнем, розташуванням, набором послуг та вартістю.
  • По всій країні поширені численні бальнеологічні та високогірні здравниці для лікування та профілактики численних захворювань і порушень, для реабілітації та загального оздоровлення.
  • Країна, відома своєю сімейністю – чудовий варіант і для відпочинку в Грузії з дітьми.
  • Грузинська відпустка – дивовижне, але доступне та доволі бюджетне задоволення. А додатково зекономити можна, обираючи гарячі тури у Грузію.
  • За справжніми традиціями та звичаями варто відвідати місцеві поселення та села, що сповна зберегли етнічний колорит у всій його вражаючій красі.
  • У країні діє система tax free, що дозволяє компенсувати частину витрат у магазинах, які до неї приєдналися. Зазвичай, це магазини Тбілісі та Батумі.
  • Любителі гастрономічних вражень неодмінно зможуть оцінити фантастичну грузинську кухню, яка останніми роками стала однією із найпопулярніших у світі.

Ще одна беззаперечна перевага – відсутність візового режиму, завдяки чому оформлення всіх формальностей потребує мінімум часу та ресурсів.

Путівки в Грузію зі Львова

У Грузії небагато великих та галасливих міст. Всі вони мають власний колорит та особливості. Найвідоміший – сонячний Тбілісі із його визначними соборами, театрами, банями, затишними вуличками та запашними шашличними.

Справжня столиця Колхідського царства – стародавній Кутаісі. Південний мікс старовини і сервісу сучасного морського курорту – Батумі. Менш відомі, але не менш цікаві – Горі, Поті, Руставі та Зугдіді.

Путівку у Грузію знайдуться на будь-який смак. Аджарія славиться реліктовими лісами та субтропічним кліматом, Мцхета – численними святинями та духовним життям. Кахетія наче створена для закоханих зі своїм містом кохання Сігнахі. Гурія цікава чорними пісками та чорними кам’яними спорудами.

Сванетія – це краса та норов гір. Для прихильників гірськолижних курортів – Гудаурі, Бакуріані, Годердзі та Верхня Сванетія. Серед відомих курортів на цілющих джерелах мінеральних і термальних вод – Боржомі, Ахтала, Саірме, Шові та Цхалтубо.

Наша агенція «Love Travel» допоможе обрати ідеальний тур та розпланувати відпочинок у Грузії зі Львова на будь-який смак.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час