Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок у Хорватії на Адріатичному морі

Серед туристичних напрямків, що тільки зараз стрімко набирають популярність – тури в Хорватію. З кожним роком невелика європейська країна вдало вдосконалює туристичну інфраструктуру та привертає увагу все більшої кількості гостей з усього світу. Цьому сприяє комфортний клімат, унікальні природні чинники та багата історико-культурна спадщина.

Особливість Хорватії – її територіальний устрій. Країна поділена на три регіони: Південна та Середня Далмація та півострів Істрія. Місцеві курорти приймають відвідувачів протягом всього року. Акваторія чистого Адріатичного моря навіть має блакитні прапори ЮНЕСКО.

Для літа – комфортний та затишний відпочинок у Хорватії з дітьми. Тут – чисті піщані пляжі, галька чи навіть штучні бетонні платформи, такі зручні для пірнання. Для теплої, але ще не спекотної весняної пори року саме час обрати насичені екскурсійні програми та мандрівки, а для зими – різноманітні зимові види спорту на будь-який смак.

Захоплюючі тури в Хорватію

Тури в Хорватію зі Львова популярні не лише через доступні ціни, а й завдяки численним місцевим перевагам:

  • Поблизу хорватського узбережжя – сотні мальовничих островів різного розміру. Серед них збереглися і недоторкані природні пляжі. Найдовший та найбільш сонячний острів у Адріатиці – Хвар. Особливо мальовничий він в червні, коли квітне лаванда та олеандр.
  • Морські бухти розташовані по-сусідству і скелястими гірськими ландшафтами. На території країни – численні заповідники та унікальні національні парки.
  • М’який клімат створює найбільш сприятливі умови для оздоровчого та комфортного відпочинку. Зазвичай у Хорватії не буває занадто спекотно чи холодно.
  • Унікальне гірсько-морське повітря має справжні цілющі властивості, корисно впливає на здоров’я, самопочуття, сприяє гарному настрою та бадьорості, позитивно впливає на дихальну та нервову системи.

Під час відпочинку у Хорватії не виникає жодних бар’єрів. Слов’янська мова проста та доступна, а близька культура – зрозуміла. До того ж, мандрівка не вимагає оформлення візи, отже можна сміливо обирати гарячі тури в Хорватію.

Путівки в Хорватію зі Львова – це зручно!

Плануючи маршрут у Хорватію зі Львова, варто звернути увагу на такі місцеві перлини, як Загреб, Пул та Спліт. Одна із найвідоміших природних пам’яток – Плітвіцькі озера. Ще один природний заповідник з солоними озерами розташований на острові Млет.

Червоне місто Ровінь – рубін Хорватії, який отримав свою назву через яскраві червоні старовинні дахи. Містечко Дубровник не лише захоплює подих, а й офіційно числиться у трійці найгарніших міст всього світу.

Альпіністів, прихильників походів та активного відпочинку приємно вразить парк Паклениця з Малим та Великим каньйонами. Окрім того, бажаючі завжди можуть піднятися в гори, поринути у дивовижне дослідження підводного світу, випробувати різні екстремальні види водного спорту, відправитися на подорож печерами чи сплавитися стрімкою гірською рікою.

Фахівці нашої агенції «Love Travel» допоможуть обрати путівки в Хорватію на будь-який смак. Всі тури обираються індивідуально, з урахуванням усіх побажань та бюджету. Ми співпрацюємо лише з надійними туроператорами, отже всі організаційні питання будуть вирішені вчасно та без жодних проблем.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час