Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Індії, екзотичний та незабутній

Роками відпочинок в Індії, що сповнена містичних таємниць на загадок, не втрачає популярності. Неймовірна місцева культура та колорит у поєднанні із доступними цінами та зручним географічним розташуванням роблять мандрівку приємною та доступною.

Сприятливий клімат ідеальний для здорового відпочинку. В залежності від регіону, тут зустрічаються сухі та вологі тропічні, мусонні та високогірні зони. Високі гори також захищають територію від надмірних холодних вітрів.

Щороку путівки в Індію обирають гості з усього світу. При всьому національному розмаїтті, країна сповна зберігає та плекає власну етнічну самобутність. Традиції та звичаї тут – невід’ємна частина повсякденного життя, що проявляється навіть у побутових дрібницях.

Тури в Індію на будь-який смак

Окрім незабутніх вражень та емоцій, Індія – це ще й:

  • Стародавня культура, що досі збережена в численних пам’ятках та величних храмах;
  • Визначні духовні практики, які займають значну частину життя місцевого населення та гостей країни;
  • Ашрами та місця сили, що зустрічаються по всій території;
  • Чисті та різноманітні пляжі, ідеальні навіть для відпочинку в Індії з дітьми;
  • Йога, аюрведа та інші практики для пошуку внутрішньої гармонії та рівноваги;
  • Численні можливості для оздоровлення, самовдосконалення, самопізнання та розвитку;
  • Будь-які водні екстремальні види спорту, сафарі, політ на вертольотах, подорожі пустелею, тощо, завдяки чому тури в Індію зі Львова вразять і любителів активного відпочинку;
  • Екзотична та різнобарвна природа, у якій збереглися рідкісні види рослин і тварин, на кшталт малайських ведмедів чи бенгальських лисиць;
  • Постійні вуличні свята та фестивалі, уквітчані гірляндами та яскравими вогнями;
  • Доступні ціни та можливість обрати бюджетний гарячий тур в Індію.

Самобутня індійська культура сповна збереглася у місцевих звичках, музиці, костюмах, танцях, святкуваннях, тощо. Більшість обрядів мають релігійне підґрунтя та вражають змістовністю та глибиною.

Актуальні путівки в Індію – варіант саме для Вас!

Країна омивається Аравійським морем та Бенгальською затокою. Індійські пляжі – переважно муніципальні та загальнодоступні. В залежності від розташування, на сході – переважно скелясті, а на заході та півдні – піщані.

Плануючи відпочинок в Індії зі Львова варто обов’язково відвідати золотий трикутник – столицю Делі із Національним музеєм, Агру із Тадж-Махалом та рожеве місто Джайпур. Удджайн – унікальний та розкішний палац, поєднаний із старовинною обсерваторією. Вулиці від храму Мінакші розходяться, наче пелюстки лотоса.

Серед інших знакових місць – батьківщина місцевого кінематографу Боллівуд, стародавній комплекс Хампі, мальовничий та величезний водоспад Дудхсагар, плантації спецій та чаю, природні національні заповідники, численні храми, монастирі та святині.

Особливої уваги серед індійських курортів заслуговує Гоа. Популярний туристичний центр поєднує у собі чисті та заманливі пляжі із розкішшю та розвиненою інфраструктурою. Північне узбережжя пропонує ще й насичене активне дозвілля, галасливі розваги та незгасаюче нічне життя.

А обрати індивідуальну путівку в Індію зі Львова допоможуть фахівці нашої агенції «Love Travel». Ми пропонуємо швидке обслуговування, широкий вибір пропозицій та перевірені і бюджетні маршрути.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час