Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на морі в Іспанії

Іспанія зачаровує своїм темпераментом, різнобарвністю та розмаїттям можливостей. Це золоте сонце, що не ховається протягом року, захоплюючі гірськолижні курорти, здатні задовольнити навіть досвідчених спортсменів, та насичена екскурсійна і культурна програма, адже всі пам’ятки Іспанії неможливо вивчити за один раз.

Улюблені та популярні туристичні курорти – це активний Коста-Брава, золотий та блискучий Коста-Дорада, богемний Коста-дель-Гарраф, сліпуче-білий Коста-Бланка, сонячний Коста-дель-Соль та затишний сімейний Коста-дель-Маресме.

Для гірськолижників – чудова інфраструктура та облаштування Андорри та Сьєрра-Невади. Якісні центри з високим рівнем сервісу також є в Кантабрийських Кордильєрах, у північних регіонах Мадриду та в Центральній гірській системі.

Авіа тури до Іспанії

Плануючи відпочинок в Іспанії, обов’язково варто відвідати:

  • Мадрид. Поєднує пишність та делікатність в архітектурі та способі життя. Для прихильників сучасного та традиційного мистецтва чи просто творчих особистостей Мадрид – справжня Мекка. Найбагатша колекція всесвітньо відомих робіт зберігається у музеї Прадо, де представлена творчість Веласкеса, Ель Греко, Рафаеля, Босха та Гойї.
  • Барселона. Друга столиця, культурно-історичний центр та серце Каталонії. Не поступається за численністю та розмаїттям пам’яток навіть Мадриду. Місто зберігає спадщину видатного геніального архітектора Антоніо Гауді, зокрема – собор Саграда Фамілія, включений в список ЮНЕСКО.
  • Толедо. Колишня іспанська столиця, а зараз – осередок музеїв та історичної спадщини. Тут – одна із найбільших колекцій робіт Ель Греко.
  • Фігерас. Батьківщина та місце поховання Сальвадора Далі, що зберегло його найскладніший та наймасштабніший витвір – сюрреалістичний театр-музей, у якому зібрані картини, ескізи, предмети інтер’єру та інші інсталяції. Поблизу – численні міста та містечка, де неодноразово зупинявся та творив великий маестро.
  • Центр сучасного мистецтва королеви Софії. Розмаїттям та обсягом експозицій не поступається Прадо. Тут зберігається «Герніка» Пабло Пікассо, численні авангардні картини та витончені скульптури різних майстрів.
  • Авіла. Рай для прихильників лицарської романтики та середньовічних романів. Тут – численні архітектурні пам’ятки та добре збережена кріпосна стіна.
  • Сеговія. Відома стародавнім римським акведуком, зведеним ще на початку нашої ери. Місцевий ресторан «Кандідо» – одне із улюблених місць королів.

Автобусні тури в Іспанію зі Львова

В Іспанії комфортно та цікаво відпочивати, незалежно від сезону та пори року. Сюди можна сміливо їхати з сім’єю, друзями або на самоті. Тут знайдеться все необхідне для тихого та спокійного усамітненого релаксу, божевільного екстриму, безперервних нічних веселощів чи пізнавального інтелектуального дозвілля.

А щоб обрати свою ідеальну путівку у Іспанію зі Львова, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Ми пропонуємо вигідні ціни та безліч можливостей завдяки співпраці з кращими готелями та перевізниками з усього світу. Наші фахівці допоможуть обрати тур під будь-які побажання та бюджет!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час