Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Ізраїлі, на святій землі

Стародавній та багатонаціональний Ізраїль – важливий культурний та релігійний центр, який пропонує численні можливості, від розслабленого пляжного відпочинку та екскурсійних програм до екстремальних розваг чи паломницьких турів по місцевим святиням.

Відпочинок в Ізраїлі зі Львова користується популярністю протягом усього року. Сюди їдуть у пошуках історії, національної спадщини, за оздоровленням на цілющому узбережжі Мертвого моря, за лікуванням та красою у численні клініки ц центри, за дайвінгом та пірнанням у Червоному морі, тощо.

Окрім Червоного та Мертвого, омивається Ізраїль ще й Середземним морем. Найпопулярніші пляжні курорти – молодіжний Тель-Авів, респектабельна та спокійна Герцлія та доступна сімейна Нетанія. Узбережжя зазвичай піщані та загальнодоступні. Ейлат на Червоному морі менш зручний для пляжного відпочинку в Ізраїлі через скелясті ландшафти, але це справжній рай для дайверів.

Тури до Ізраїлю на будь-який смак

Путівки в Ізраїль – це доступний, корисний та приємний відпочинок з численними перевагами:

  • Хоча місцевий клімат – неоднорідний та різноманітний, від помірного до тропічного, тут переважають сухі сонячні дні. Сильні зливи зустріваються лише на півночі та у центрі протягом листопада-травня.
  • Ізраїль – видатний оздоровчий та лікувальний центр із численними клініками та курортами. Насичені цілющими компонентами води Мертвого моря поєднуються із найсучаснішими технологіями та кращими фахівцями.
  • Купальний сезон триває протягом всього року. Влітку це Середземне море та Галілейське озеро, а взимку – Мертве та Червоне моря.
  • В Ізраїлі діє система tax free, що дозволяє повернути частину вартості покупок. Шопінг – ще один поширений напрямок відпочинку.
  • Готелі класифікуються за класами, від бюджетних до найрозкішніших. Обирати їх рекомендується за переліком послуг та сервісом, а не за умовними рейтингами.

А зекономити можна, обираючи гарячі тури в Ізраїль, визначитися із якими допоможуть наші консультанти.

Путівки в Ізраїль зі Львова

Обираючи тур в Ізраїль зі Львова, необхідно першочергово визначитися з метою візиту. Існує навіть місцева приказка: Єрусалим молиться, Тель-Авів гуляє, а Хайфа працює. При невеликих розмірах країни, вона дуже різноманітна.

Єрусалим – священне та найдревніше місто Ближнього Сходу. Саме тут перетинаються різні релігії: християнство, іудейство та мусульманство. Тут – і головні ізраїльські символи – стіна Плачу та храм Гроба Господня. Багатовікова історія та культура буде цікава не лише паломникам, а й туристам.

Тель-Авів – активна та яскрава розважальна столиця, що ніколи не спить. Тут – одна із кращих набережних та численні пляжі. Розвинена інфраструктура робить Тель-Авів комфортним та безпечним і для сімейного відпочинку в Ізраїлі з дітьми. Сучасні будівлі та клуби сусідствують з історичними та мистецькими музеями.

Ще одна святиня – місто Назарет, відоме численними соборами, церквами, національним парком та римськими чашами, в яких, за легендою, вода перетворювалася на вино. Хайфа – більш європейський та менш релігійний діловий центр на схилах унікальної біблійської гори Кармель.

А щоб підібрати ідеальну путівку в Ізраїль зі Львова, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Ми співпрацюємо лише з кращими операторами та пропонуємо перевірені маршрути і розташування, щоб довгоочікувана відпустка пройшла приємно та без проблем.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час