Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Йорданії для українців

Для пляжного відпочинку у поєднанні з оздоровленням та духовним і культурним розвитком важко відшукати щось краще за Йорданію. Тут – захоплюючі екскурсії протягом всього року, різноманітне активне дозвілля, численні стародавні пам’ятки та святині, бурхливі та галасливі розваги Акаба та чарівний шарм скелястого міста Петра.

Відпочинок в Йорданії ідеальний для сімей. Знайдуть своє тут і шанувальники світової історії та мистецтва. Окреме місце займають паломницькі тури. Поширений також оздоровчий туризм, адже Мертве море має неповторні цілющі властивості, чим і приваблює гостей з усього світу. Йорданська косметика на основі його продуктів – одна із найпопулярніших. Її використовують навіть всесвітньо відомі лікувальні, косметологічні ата спа-центри.

Любителі активних розваг зможуть перетнути країну за власним маршрутом на орендованому позашляховику, відправитися на пошуки пригод у пустелю чи нагір’я, мандрувати на верблюдах чи конях зі справжнім табором, сходити пішки у гори, спробувати численні екстремальні розваги, на кшталт польотів на параплані.

Екскурсійні тури до Йорданії з України

Під час відпочинку в Йорданії не доведеться сумувати:

  • На шляху з Петри в Акабу – пустеля Ваді-Рам з унікальними пейзажами, що вирізняють її на тлі інших типових пустель.
  • На півночі неподалік від Амману – стародавні «Східні Помпеї», місто Джераш. Це практично досконально збережене римське провінційне місто часів Імперії. Серед зразків архітектури – численні візантійські церкви, амфітеатри, історичне оздоблення вулиць.
  • Не менш багата на стародавні пам’ятки і Пелла. Тут можна відшукати навіть сліди енеолітичного поселення, зразки укріплень бронзового та залізного віків, візантійські руїни та архітектуру раннього ісламського періоду.
  • Історію релігії зберігає Мадаба. Тут – Тель-аль-Харрар, місце Хрещення Ісуса, меморіал Мойсея, легендарна гора небо, тощо.
  • Доторкнутися до справжнього замку хрестоносців можна в Караці.
  • Частково збережені і Халіфські пустельні палаци, що колись потопали у розкоші та зелені. Це замок в Аджлуні та прикрашені фресками і розписами лазні Каср-Амра.

Купити путівку в Йорданію у Львові

У Йорданії – сухий субтропічний клімат, типовий для середземноморської країни. Піковим сезоном вважається весна та осінь. Це – найкомфортніший час для тривалих екскурсій та подорожей. Купатися в Акабі та на Мертвому морі можна протягом року, вода завжди тепла. Найактивніші опади – на півночі, у листопаді-березні.

Серед країн Близького Сходу з їх непростим норовом та культурою Йорданія – одна із найбезпечніших. Тут практично відсутня не лише злочинність, а й міжконфесійні конфлікти, незважаючи на релігійне розмаїття.

Місцеві готелі відрізняються високим рівнем обслуговування. Варто врахувати, що йорданські торгові точки не мають загальноприйнятого графіку. Все визначають власники. Також на ринках майже відсутній звичний східний торг.

А щоб не перейматися через організаційні турботи та довірити всі клопоти професійним фахівцям, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Ми пропонуємо варіанти на будь-який смак і бюджет, допоможемо обрати серед них саме той єдиний та подбаємо про всі супутні питання.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час