Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Канаді, країні кленового сиропу

Незважаючи на величезну територію, яку займає ця держава в Північній Америці, чисельність її населення навіть менша, ніж в Україні. Канада омивається водами одночасно трьох океанів: Тихого, Атлантичного і Північного Льодовитого, що формує її особливий клімат – від помірного м’якого біля узбережжя Британської Колумбії, до суворого арктичного в районі Юкону.

Країна має величезні запаси прісної води і за чисельністю озер займає перше місце в світі.

Найчастіше сюди мандрують:

  • Любителі активного відпочинку, які пройшли обкатку гірськолижними курортами Європи і прагнуть на гірські траси Канади заради нових відчуттів, різноманітності, високого сервісу та цікавої екскурсійної програми.
  • Студенти і бажаючі пройти мовні курси англійської та французької мов.
  • Любителі хокею та інших зимових видів спорту, альпіністи, бізнесмени та інші люди, які бажають пізнати, як живе одна з найщасливіших націй на Землі.

На великій території країни переміщення між пам’ятками необхідно скрупульозно планувати, щоб заощадити час і кошти. Тури в Канаду запам’ятаються доброзичливістю місцевих жителів, красою природних ландшафтів, зручною інфраструктурою і високим рівнем сервісу.

Захоплюючі тури в Канаду. Що подивитись?

До складу регіону під назвою Атлантична Канада входять п’ять провінцій. Він славиться красою природи в прибережній зоні, рибальською промисловістю, суднобудуванням.

  • Старий світ Європи в архітектурі, традиціях і кухні можна «посмакувати» в провінції Квебек. Тут же готують національний напій кленовий сироп і відому страву «путін» з сиру, картоплі у фритюрі та соусу.
  • У найбільш густонаселеній частині Канади, провінції Онтаріо, можна споглядати Ніагарський водоспад, Великі озера, столицю Оттаву і найбільший мегаполіс Торонто.
  • Гірськолижними курортами, скелями, озерами і лісами славиться регіон Канадських прерій, в який входять три провінції. Сьогодні це найбільш швидкозростаючий регіон країни.
  • Серце Канади і центр культурного розмаїття – Ванкувер, розташований в Британській Колумбії. Місто вважається найбільш ліберальним в Північній Америці.
  • Найменш заселені, «незаймані» райони на північному заході країни є частиною Північної Канади. Це найвіддаленіші куточки земної кулі, з незайманою природою.

Купуйте тури в Канаду у Львові

Відпочинок в Канаді зазвичай починається в одному з великих міст: в столиці – Оттаві, Монреалі, Ванкувері, Квебеку, Едмонтоні, Торонто.

В країні хокею немає звичних «зіркових» позначень рівня готелів. Замість них – відповідні класи Tourist Class, First Class, Superior, Deluxe. Для туристів є широка мережа кемпінгів, розташованих як біля гірськолижних курортів і національних парків, так і поблизу міст.

З сувенірів варто звернути увагу на здобуток індіанців – «ловці снів», а також на чудернацькі фігурки поліцейських в оригінальних хутряних шапках.

Відпочинок в Канаді не обійдеться без дегустації страв національної кухні, в якій переважає риба, м’ясо і овочі. А ось з спиртних напоїв канадці надають перевагу пиву.

А щоб швидко та легко обрати путівку в Канаду у Львові, звертайтеся до фахівців нашої агенції «Love Travel». Ми проконсультуємо щодо всіх актуальних питань, допоможемо визначитися з вибором та візьмемо на себе всі організаційні турботи, щоб більше не довелося витрачати на них власний час.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час