Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на Кубі, острові Свободи

Відпочинок на Кубі, на всесвітньо відомому острові Свободи, приваблює унікальним місцевим колоритом, мальовничими пляжами та численними революційними і колоніальними пам’ятками, які сьогодні майже неможливо відшукати у будь-яких інших країнах.

Практично вся Куба – суцільне морське узбережжя з численними пляжними курортами на будь-який смак. Ближче до центру – аутентичні кубинські міста та поселення, що у повній мірі зберегли національний колорит та історичну атмосферу. Країна порівняно невелика, отже за час відпустки можна роздивитися всі основні пам’ятки.

Гавана – одне із найгарніших міст нового світу, в якому химерно поєднуються різні епохи. Місцеві пляжі – завжди багатолюдні. Тут – найрозвиненіша туристична інфраструктура. В ресторанах – середземноморська кухня та танці. Тут же – відомий бар Ернста Хемінгуея, El Floridita.

Захоплюючі тури на Кубу чекають!

Тури на Кубу зі Львова пропонують незвичний, цікавий та насичений відпочинок із численними перевагами:

  • Тут не так багато культурних пам’яток, більшість з яких була знищена ще іспанськими колонізаторами. Але Куба багата на фантастичні природні види, дивовижні ландшафти та національні парки.
  • Захоплюючий підводний світ приваблює як дайверів-початківців так і досвідчених пірнальників.
  • Для прихильників екологічного туризму та пригод – гаванська провінція та численні усамітнені, майже дику куточки.
  • В пошуках історії та культури варто відвідати провінцію Матансас з унікальними храмами, каплицями, замками та руїнами.
  • Любителів спелеології вабить район Ескаларес-де-Харуко, відомий скелястими ландшафтами та численними печерами.
  • Саме на Кубі виготовляють відомий ром Havana Club, виробництво якого зосереджене на узбережжі Санта-Крус-дель-Норте.
  • За активним нічним життям варто брати путівки на Кубу у Варадеро, де знаходяться найпопулярніші клуби та дискотеки.
  • На півострові Сапата можна побачити справжнє поселення індійців таіно в Гуама та крокодилячу ферму.

А зекономити можна, обираючи гарячі тури на Кубу, що обходяться значно дешевше при високій якості та рівні комфорту.

Путівки на Кубу з України – це можливо!

Путівки на Кубу – це подорож до живописної та яскравої Гавани, курортів Варадеро та острова Кайо-Коко, це ром, сигари, революційні байки та герої.

Найцікавіший для туристів район – Стара Гавана, що занесена у список ЮНЕСКО. Варто відвідати гаванський Капітолій та кафедральний собор святого Христофора. Відомі і місцеві площі – Стара, Збройна, Кафедральна та площа революції Хосе Марті із меморіалом з найвищим оглядовим майданчиком.

Другий за площею острів кубинського архіпелагу – Хувентуд, де розташований відомий заповідник «Лос-Індіос-Сан-Феліпе», морський парк «Пунта-Франсес» та дайв-центр.

У Сан-Антоніо-де-лос-Баньос знаходиться відомий Музей гумору. У Сант-Кларі – меморіал ім. Че Гевари. У невеличкому Ремедьосі – музеї карнавалів та музики, а також одна із найцікавіших кубинських церков – церква святого Іоанна Хрестителя.

Наша агенція «Love Travel» допоможе розпланувати відпочинок на Кубі, вирішити всі питання проживання та перельотів, владнати інші формальності та скласти продуману програму з урахуванням всіх індивідуальних побажань.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час