Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів) м. Львів, вул Франка 8 (біля Галицького ринку)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на Кубі, острові Свободи

Відпочинок на Кубі, на всесвітньо відомому острові Свободи, приваблює унікальним місцевим колоритом, мальовничими пляжами та численними революційними і колоніальними пам’ятками, які сьогодні майже неможливо відшукати у будь-яких інших країнах.

Практично вся Куба – суцільне морське узбережжя з численними пляжними курортами на будь-який смак. Ближче до центру – аутентичні кубинські міста та поселення, що у повній мірі зберегли національний колорит та історичну атмосферу. Країна порівняно невелика, отже за час відпустки можна роздивитися всі основні пам’ятки.

Гавана – одне із найгарніших міст нового світу, в якому химерно поєднуються різні епохи. Місцеві пляжі – завжди багатолюдні. Тут – найрозвиненіша туристична інфраструктура. В ресторанах – середземноморська кухня та танці. Тут же – відомий бар Ернста Хемінгуея, El Floridita.

Захоплюючі тури на Кубу чекають!

Тури на Кубу зі Львова пропонують незвичний, цікавий та насичений відпочинок із численними перевагами:

  • Тут не так багато культурних пам’яток, більшість з яких була знищена ще іспанськими колонізаторами. Але Куба багата на фантастичні природні види, дивовижні ландшафти та національні парки.
  • Захоплюючий підводний світ приваблює як дайверів-початківців так і досвідчених пірнальників.
  • Для прихильників екологічного туризму та пригод – гаванська провінція та численні усамітнені, майже дику куточки.
  • В пошуках історії та культури варто відвідати провінцію Матансас з унікальними храмами, каплицями, замками та руїнами.
  • Любителів спелеології вабить район Ескаларес-де-Харуко, відомий скелястими ландшафтами та численними печерами.
  • Саме на Кубі виготовляють відомий ром Havana Club, виробництво якого зосереджене на узбережжі Санта-Крус-дель-Норте.
  • За активним нічним життям варто брати путівки на Кубу у Варадеро, де знаходяться найпопулярніші клуби та дискотеки.
  • На півострові Сапата можна побачити справжнє поселення індійців таіно в Гуама та крокодилячу ферму.

А зекономити можна, обираючи гарячі тури на Кубу, що обходяться значно дешевше при високій якості та рівні комфорту.

Путівки на Кубу з України – це можливо!

Путівки на Кубу – це подорож до живописної та яскравої Гавани, курортів Варадеро та острова Кайо-Коко, це ром, сигари, революційні байки та герої.

Найцікавіший для туристів район – Стара Гавана, що занесена у список ЮНЕСКО. Варто відвідати гаванський Капітолій та кафедральний собор святого Христофора. Відомі і місцеві площі – Стара, Збройна, Кафедральна та площа революції Хосе Марті із меморіалом з найвищим оглядовим майданчиком.

Другий за площею острів кубинського архіпелагу – Хувентуд, де розташований відомий заповідник «Лос-Індіос-Сан-Феліпе», морський парк «Пунта-Франсес» та дайв-центр.

У Сан-Антоніо-де-лос-Баньос знаходиться відомий Музей гумору. У Сант-Кларі – меморіал ім. Че Гевари. У невеличкому Ремедьосі – музеї карнавалів та музики, а також одна із найцікавіших кубинських церков – церква святого Іоанна Хрестителя.

Наша агенція «Море турів» допоможе розпланувати відпочинок на Кубі, вирішити всі питання проживання та перельотів, владнати інші формальності та скласти продуману програму з урахуванням всіх індивідуальних побажань.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час