Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Китаї на будь-який смак

У Китаї в усьому відчувається розмах: Велика Китайська стіна і теракотова армія з 8000 воїнів, чайна церемонія на півгодини, сотні страв китайської кухні і цілих чотири особливих райони: Гонконг, Тибет, Макао та Тайвань. Місцева особливість – можливість легко та просто доторкнутися до розкішного життя без особливих витрат.

Китай вражаюче різний. У цій країні є і величезні сучасні мегаполіси зі скла та бетону, і пляжний чи гірськолижний відпочинок, а також одні з кращих в світі лікувально-оздоровчих курортів. І все це різноманіття об’єднує одне: незважаючи на всю європейськість сучасних великих міст, в Китаї дуже сильні стародавні традиції, за якими здавна і донині живе вся країна.

У Китаї можна зустріти цілі квартали, скопійовані з європейських міст. Наприклад, недалеко від Шанхая є «німецьке містечко» Циндао, а також «міні-версії» Венеції (Макао) і Барселони. У Китаї також знаходиться найбільший заповідник панд, який постійно набирає волонтерів.

Авіа тури до Китаю з України

Китай дивовижним чином поєднує два абсолютно різних архітектурних стилі: величезні бетонно-скляні хмарочоси і маленькі будиночки з похилими дахами, фігурками левів та пахощами. Парадоксальна Азія в найяскравішому її прояві.

  • Почати вивчення Китаю найкраще зі столиці – Пекіна. Це одне з найдавніших міст в світі, якому понад 3000 років. У Пекіні безліч культурних пам’яток, палаців, храмів, музеїв та інших визначних місць.
  • Шанхай – величезний сучасний мегаполіс з усіма задоволеннями великих міст і найкращим шопінгом в країні. Тут безліч торгових центрів, ринків і магазинів на будь-який бюджет. Саме тут продаються кращі підробки світових брендів, відрізнити які від справжніх може тільки фахівець. Шанхай – одне з найяскравіших переплетень азіатської та європейської культур.
  • Гуанчжоу – місто квітів, третє за значимістю. Особливо гарний він навесні. Саме порт Гуанчжоу слугував свого часу відправним пунктом на морському «Шовковому шляху». Всі пам’ятки зосереджені в Старому місті. Тут же можна спробувати найекзотичніші страви.
  • Харбін швидше нагадує Сибір по архітектурі та плануванню. Тут холодно, тому головна подія, заради якої варто сюди їхати – Льодове свято з величезними і вражаючими крижаними скульптурами.

Купити путівку в Китай зі Львова

Китайська кухня – розпливчасте поняття. Фактично, це набір несхожих одна на одну страв, які помітно відрізняються від регіону до регіону. У країні виділяють чотири головних гастрономічних регіони: Шаньдун, Сичуань, Кантон (Гуандун) і Фуцзянь. Всюди характерне використання рису, оригінальної китайської локшини, сої та овочів.

Китайська медицина стає все популярнішою. Її концепція полягає в поєднанні медичного навчання та китайського світогляду. Людина – це всесвіт, будь-яка хвороба – це сигнал про дисбаланс, і її не можна вилікувати окремо від усього іншого організму. Це вчення грунтується на гармонії жіночого і чоловічого, а також на суті п’яти стихій і прямій залежності здоров’я від думок та емоцій людини.

У країні є готелі світових і місцевих китайських мереж. Традиційна зіркова класифікація відноситься тільки до міжнародних брендів, у китайських готелів є своя система.

Ми пропонуємо путівки в Китай зі Львова з урахуванням всіх потреб та побажань! Фахівці нашої агенції «Love Travel» допоможуть обрати найкращий варіант для цікавої та насиченої відпустки. Відпочинок в Китаї – це дозвілля на будь-який смак.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час