Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Латвії екскурсійний та на морі

Латвія – серце Прибалтики: тут сконцентровано все найкраще, чим по праву пишається цей дивовижний край. Невелика країна, узята в щільне півкільце Естонією, Литвою, Білоруссю і Росією, довгий час залишалася для радянських курортників чимось на зразок свого закордону, та й сьогодні, як і раніше, сповнена парадоксів.

Витончена елегантність міської архітектури сусідствує зі скромною чарівністю автентичних сіл. У мегаполісах ростуть бізнес-центри, а багатовікові замки мовчазно зберігають таємниці минулого. Природа узбережжя Балтійського моря з озерами та лісами по-північному стримана, але від того приваблює ще більше.

Люди – по-європейськи тактовні, але при цьому дуже гостинні: латиші вже звикли жити в західному ритмі, але й власні традиції ретельно бережуть.

Причин поїхати в Латвію безліч: побродити по вузьких вуличках Риги, відпочити на знаменитих пляжах Юрмали, помилуватися розкішними храмами і замками, розкиданими по всій країні. І вкотре переконатися: все найцікавіше часто чекає поблизу.

Автобусні тури до Латвії

Відпочинок в Латвії знайде чим здивувати і любителів екскурсійної складової:

  • Рига – столиця і одне з найкрасивіших міст Прибалтики та Європи. Старий центр – маленька подорож в Середньовіччя. Символ міста – Домський собор, примітний не тільки еклектичним фасадом, а й 25-метровим органом, який ховається за ним. Також варто відвідати Будинок Чорноголових, Велику і Малу Гільдії. Історичний центр Риги – втілення югендстиля. Химерно декоровані особняки, храми різних конфесій і навіть статуя Свободи – все змішалося в чудернацькому стилі району.
  • Даугавпілс – друге за розміром і значенням місто. Століттями тут перетиналися ключові торгові шляхи, релігії та традиції. Тепер це оригінальний мікс храмів, музеїв та архітектурних пам’яток всіх мастей. Історичний центр витриманий в латгальському бароко з характерними фасадами з червоної цегли і великою кількістю декору.
  • Сігулда – відносно молоде місто. Воно славиться мальовничою природою, таємничими печерами та розкішними замками в околицях.
  • Юрмала – головний пляжний курорт, також відомий лісами, природними парками і гучними культурними подіями.
  • Лієпая – це солоний морський вітер, розсипи бурштину і дивовижні пейзажі.
  • Портовий Вентспілс привабливий доглянутими зеленими зонами, історичною архітектурою і інфраструктурою, що активно розвивається.

Путівки в Латвію зі Львова

Клімат Латвії – перехідний від морського до континентального. Літо сонячне, хоча коротке: насолоджуватися сонячними днями можна з середини червня до кінця серпня. Вечори часто прохолодні. Нерідко бувають грози. Осінь вітряна і дощова, але в жовтні – тепле бабине літо. Зима сніжна, хоча непостійна. Травень розквітає у всій красі, і разом з ним починається туристичний сезон, який триває до середини осені.

Мережа латвійських готелів стрімко розширюється. Класифікація – стандартна зіркова. Але навіть недорогі готелі радують якісним сервісом. Готелі на східному березі Даугави скоріш орієнтовані на туристів, а на західному – на бізнесменів. На вартість також сильно впливає розташування.

А щоб обрати ідеальну путівку у Латвію зі Львова, урахувавши всі індивідуальні побажання та потреби, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Ми пропонуємо широкий вибір варіантів та можливостей, а також візьмемо на себе усі організаційні турботи, щоб відпустка була дійсно приємною та незабутньою.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час