Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Литві, перлині Прибалтики

Скромна і чарівна Литва пропонує комфортний відпочинок на узбережжі Балтики за привабливими цінами. Тут також безліч можливостей для оздоровлення, чимало пам’яток і вражаюче красива природа.

Відпочинок в Литві підійде для мандрівників, що віддають перевагу м’якому неспекотному клімату, сімей з дітьми, а особливо – для людей у ​​віці. Тут можна відмінно поправити здоров’я на одному з численних курортів, при цьому заплативши набагато менше, ніж в середньому по Європі.

Найвідоміший литовський курорт – Друскінінкай. Колись тут відпочивала партійна еліта, а сьогодні цілющі грязі і мінеральні джерела доступні всім бажаючим. Поправити здоров’я можна і в стародавньому Бірштонасі з мальовничою природою. Паланга – курорт з дачним настроєм, що ідеально підходить для сімей з дітьми. Шанувальникам вражаючих пейзажів підійде відпочинок на Куршській косі, яка відділяє однойменну затоку від Балтійського моря. У Нерінге – дивовижні дюни, одні з найвищих в Європі.

Авіа та автобусні тури до Литви

Литва не дасть занудьгувати і вимогливим любителям пам’яток.

  • У центрі Вільнюса Кафедральний собор – монументальна споруда, зведена в дусі давньогрецьких святилищ. Відомі готичні і барокові храми столиці: костьоли Св. Духа, Св. Анни, Св. Петра і Павла. На Замковій горі височіє вежа Гедиміна – один з найяскравіших архітектурних символів Литви.
  • Каунас – друге за величиною і значенням місто країни, засноване на місці злиття двох найбільших литовських річок: Нямунас та Неріс. Тут – готичні Каунаський замок і Будинок Пяркунаса. Палац князів Масальських – творіння епохи Ренесансу. Монастир камальдолійців в Пажайслісі, міська ратуша і церква єзуїтів побудовані в стилі бароко.
  • Тракай – знаменита стародавня столиця Литви, де в середньовічні часи розміщувалася резиденція правителів Великого князівства Литовського. Тракайський замок будувався як оборонна фортеця, використовувався як в’язниця, а в сімнадцятому столітті був абсолютно запущений. Зараз острівний замок з Історичним музеєм – єдиний в Східній Європі.
  • Ужупіс (Заріччя) – обитель художників, музикантів і поетів, вільнюський Монмартр.
  • Кярнаве – найдавніша відома столиця Литви, включена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут найкраще простежується передісторія балтів та витоки Литовської держави. У місцевому Історико-археологічному музеї-заповіднику представлені всі епохи, починаючи з 10 тисячоліття до н. е. і закінчуючи раннім середньовіччям.

У Литві п’ять національних парків: «Аукштайтії», «Дзукії», «Жямайтіі», «Куршська коса» і Тракайський історичний національний парк. А ще – три десятки регіональних парків.

Путівки в Литву зі Львова

Клімат в Литві перехідний: на сході і в центрі – континентальний, в прибережних районах – м’який морський. Зима – практично не морозна, холоди змінюються відлигами, а сніг швидко тане. Літо теж проходить без екстремальних крайнощів. Тому Литва комфортна і безпечна навіть для дітей і пенсіонерів. Найнесприятливіший період – міжсезоння, коли тривають затяжні дощі.

Місцева туристична інфраструктура активно розвивається і вдосконалюється. Вже зараз тут велика готельна база, від недорогих хостелів до розкішних закладів міжнародного класу. У курортних зонах популярні невеликі сімейні готелі, оформлені в національному стилі. Багато мандрівників віддають перевагу оренді кімнати, квартири чи котеджу в приватному секторі.

З приємних плюсів відпочинку в Литві – відсутність мовного бар’єру, неекстремальна кухня та недовгий переліт.

А обрати путівку у Литву зі Львова допоможуть фахівці нашої агенції «Love Travel». Ми пропонуємо різноманітний вибір пропозицій та можливостей, а також – співпрацюємо лише з перевіреними готелями та перевізниками, тож відпочинок точно буде комфортним та приємним.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час