Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Балтійські перлинки: Литва + Латвія + Естонія!

ЦІНА

Виліт/виїзд:

Тривалість:

Харчування:

Кількість осіб:

Забронювати
Київ – Вільнюс – Рига – Юрмала – Таллінн – Київ
Виїзд: 18.07. / 15.08. / 05.09. / 24.10.
 Вартість  – 173 €
В турі тільки один нічний переїзд!!!
День 1.
Київ – Вільнюс
Виїзд з Києва. Південний термінал.
Перетин кордонів. Проїзд по Білорусії. Переїзд до столиці Литви – місто Вільнюс. Поселення і ночівля на території Литви.
День 2.
Вільнюс – Тракай
Сніданок.  Оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!» Костел Св. Анни – шедевр готики, костел Св. Петра і Павла – перлина бароко, Кафедральний собор – приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, ворота каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста.

У вільний час рекомендуємо:
екскурсію «Таємниці Вільнюса» (18€/10€). Чи знаєте Ви про існування ще одного Вільнюса – старовинного міста, який знаходиться в підземеллях? Запрошуємо в подорож, в ході якого ми дізнаємося цікаві легенди й таємничі історії “іншого” Вільнюса, адже в кожному куточку є своя загадка … і у кожного є шанс її розгадати. Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Литви.

День 3.
Рига – Юрмала
Сніданок. Переїзд в Ригу. Пішохідна екскурсія «Місто черепичних дахів – Рига» (16€). Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кафе і ресторанчиків – це і є Рига, частинка “старої доброї” Європи. В історичному центрі Риги помістилася майже вся історія архітектури від Середньовіччя і до початку ХХ століття. Це споруджена в XIII столітті церква св. Петра, церква св. Георгія, церква св. Іоанна, відреставрована частина міського валу і дивовижний середньовічний дворик Янясета. Вільний час. Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Литви.

День 4.
Таллінн
Сніданок. Переїзд в столицю Естонії. Екскурсія «Лицар Балтійського моря – Таллінн». Талліннське Співоче поле, Олімпійське селище, відвідаємо пляж Балтійського моря, пам’ятник потонулого коробля, середньовічні оборонні стіни, Баськервіль-хол і відвідаємо найсучаснішу частина Таллінна. Древня архітектура, маленькі магазинчики, вузенькі вулички Старого міста, гамірні таверни і найголовніше – посмішки людей, які завжди раді гостям. Дух середньовіччя відчувається в цьому місті всюди – в вимощених бруківкою вуличках, черепичних дахах, шпилях церков, у полум’ї факелів, які кидають таємничі тіні на вкриту мохом кам’яну стіну замку Тоомпеа, в звуці прибою Балтійського моря … У вільний час рекомендуємо відвідати:
екскурсія в Ратушу (18€/13€). Таллінн пишається своєю міською ратушею.
“Легенди Талліна”(18€/13 €). О першій годині, коли на старий Таллінн спускаються сутінки, будиночки огортає загадковий світ і місто занурюється в замислений сон. Ми з вами будемо гуляти там, де оживають легенди. Мелькают тіні тих, хто коли -то тут жив і творив. Станом любителями старовини і містики в Талліні.
Нічний переїзд в Україну.

День 5.
Київ
Зупинка на сніданок (оплачується. Додатково).
Переїзд по Білорусії. Час прибуття до Києва орієнтовно 22:00 (залежить від проходження кордонів).
Місце прибуття залізниці вокзал – Південний термінал.
До нових зустрічей!

На всі додаткові питання відповість менеджер Аня!

avatar
Бронювання за телефонами

+38 068 469 14 14

+38 073 033 32 62

або за адресою

м. Львів вул. Джерельна 27

photo_collective

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час