Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на Мальдівах. Що може бути краще?

Незабутній пляжний відпочинок – справжня мрія численних мешканців великих та галасливих міст з їх шаленим темпом життя. Саме тому чисті узбережжя та кришталеві лазурні води із року в рік манять туристів з усього світу.

Саме такий – відпочинок на Мальдівах, приємний та комфортний будь-якої пори року, незалежно від сезону. Сприятливий клімат створює всі умови для бездоганної відпустки. Тут завжди тепло, затишно та надзвичайно зручно. Гарячий сезон – квітень-листопад, коли океан спокійніший та більш дружній.

Мальдіви – особливий та казковий куточок в Індійському океані, на самому екваторі. До складу республіки входять сотні островів, на яких вдало розташовані численні курорти. Відшукати путівку на Мальдіви можна на будь-який смак та під будь-який бюджет.

Захоплюючі тури на Мальдіви. Ви готові?

Чисті пляжі із білосніжним піском поєднуються із теплим та привітним океаном. Вода тут завжди добре прогрівається. Проте Мальдіви – це не лише пляжі та океан.

  • Серед численних курортів знайдуться місця і для бажаючих усамітнитися та забуто про повсякденні турботи, так і для любителів активної і насиченої програми.
  • До складу республіки входять як густонаселені та жваві, так і малолюдні чи зовсім незаселені острови.
  • Екзотичний тваринний та рослинний світ зачаровує яскравими барвами. Унікальне поєднання природних чинників сприяє процвітанню унікальних мангрових лісів, велетенських пальм, повітряних фікусів, хлібних дерев, бамбуку та надзвичайних квітів.
  • Більшість готелів представляють собою повноцінну курортну зону з усім необхідним. Така зона може займати цілий острів.
  • Ще один секрет популярності турів на Мальдіви зі Львова – простота оформлення. За відсутності візового режиму всі формальності можна швидко владнати в аеропорті.
  • Мальдіви – рай для глибоких занурень. Із року в рік сюди направляються дайвери з усього світу. Також тут популярні морські круїзи та екстремальні водні види спорту.
  • Екваторіальний колорит знаходить відображення повсюди: в звичаях та традиціях, в національній кухні, в прикрасах та сувенірах, в особливостях побуту.

Місцеві курорти пропонують бездоганний сервіс та до дрібниць продуману інфраструктуру. Комфортним та безпечним буде навіть відпочинок на Мальдівах із дітьми. Достатньо правильно обрати затишний готель для сімейної відпустки.

Путівки на Мальдіви. Мрії збуваються

Гарячі тури на Мальдіви – можливість поринути у справжню казку. Особливо варто відвідати столицю Мале, огляд якої зазвичай займає увесь день. Численний водний транспорт дозволяє подорожувати між островами. Місцеві поселення досі зберегли свою самобутність.

Відпочинок на Мальдівах зі Львова – ідеальний варіант для закоханих пар та молодят. Тут – мальовничі пейзажі, казковий захід сонця, тиша, затишок та все необхідне для незабутнього медового місяцю.

Підводний світ Мальдів – це затонулі кораблі, химерні та чарівні коралові гроти, фантастичні морські мешканці та унікальна екосистема. Поблизу острова Парадайз можна спостерігати справжній природний феномен: дві течії, перетинаючись, утворюють дивовижний вир, що не затягує углиб, а піднімає вгору.

А обрати ідеальну путівку на Мальдіви зі Львова допоможуть наші фахівці. Агенція «Love Travel» пропонує широкий вибір можливостей, перевірені маршрути та локації, доступні ціни та індивідуальний підхід.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час