Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Європейський відпочинок на Мальті

Мальта – одна з найдивовижніших острівних держав на перехресті цивілізацій. Століттями тут перетиналися торговельні шляхи із заходу на схід, з Європи в Африку. Тут бували і міфічний Одіссей, і цілком реальні Наполеон з Нельсоном. Зараз тут щорічно збираються численні туристи в пошуках культурних, архітектурних, пляжних і кулінарних скарбів

Кожна епоха залишила на Мальті свій відбиток: дивовижні пам’ятки – від стародавніх мегалітів до середньовічних храмів і фортець – все ще зберігають відлуння минулих часів.

Сюди потрібно їхати щоб розгадувати таємниці старовинних вуличок, вловлювати інтернаціональні нотки в традиційних частуваннях, насолоджуватися відпочинком на кам’янистих і піщаних пляжах, захованих в затишних бухтах біля берегів Середземного моря.

А ще – відновлювати здоров’я в сучасних центрах талассо та вивчати англійську в популярних мовних школах. Чи просто милуватися навколишньою красою: невипадково мальтійські пейзажі часто слугують декораціями для культових фільмів і серіалів.

З кожним роком все більше набирає обертів екологічний і діловий туризм.

Авіа тури на острівну Мальту

Столиця Мальти – портова Валлетта: колишня фортеця, заснована в шістнадцятому столітті лицарями Ордена святого Іоанна, які захищали місцеві землі від натиску турок. Тут відмінно збереглися численні пам’ятки з тих часів. Саме тому в списку ЮНЕСКО не окремі об’єкти, а все місто, історична забудова якого визнана однією з найбільш щільних у світі.

З популярних курортів варто відзначити:

  • Північно-східний жвавий Сент-Джуліанс, що колись розрісся з крихітного рибальського селища. Тут розкішні пляжі, багата архітектура, різноманітні сувеніри та яскраві нічні клуби і казино Пачевілю.
  • Сліма – найпрестижніший мальтійський курорт. Його люблять як туристи, так і місцеві жителі. Тут – елітні готелі і ресторани, відомі мовні школи та фешенебельні торгові комплекси.
  • Буджибба, Аура і Сент-Полс-Бей знамениті комфортабельними купальними зонами та давностями на кшталт мегалітичних храмів і римських вілл.
  • Мелліха і Марсаскала ідеальні для усамітненого відпочинку.
  • Мдіна, оточена кріпосними стінами, підійде для любителів довгих піших екскурсій.
  • Найближчі острова Гозо і Коміно приховують фантастичні природні дари, практично недоторкані людиною.

Купити путівку на Мальту у Львові

Клімат середземноморський, з жарким, сонячним літом і м’якою зимою. Опади – в основному взимку, але навіть тоді переважає сонячна і ясна погода. На Мальті немає ні річок, ні гір.

Готелів багато, але вибирати їх потрібно уважно: рівень сервісу суттєво відрізняється від готелю до готелю. На Мальті немає широченних безкрайніх пляжів, зате є невеликі і затишні, загублені в мальовничих бухтах. Покриття – піщане, кам’янисте та галькове, а вхід майже всюди безкоштовний.

Дайвінг на Мальті – третя за популярністю розвага після пляжного релаксу та екскурсій по визначних пам’ятках. Пірнати тут можна цілий рік. Прибережні води надзвичайно чисті, а в глибинах ховаються дивовижні мешканці та різноманітні ландшафти: від тунелів і арок до гротів та печер.

Головний цілитель під час відпочинку на Мальті – природа: насичене йодом повітря, м’який клімат, море. Можливості офіційної медицини теж на рівні: клініки оснащені новітнім обладнанням, лікарі з багатоступеневою підготовкою застосовують ефективні методи діагностики і лікування.

А щоб обрати та замовити свою ідеальну путівку в Китай зі Львова, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel». Ми співпрацюємо лише з перевіреними готелями та перевізниками майже з усіх куточків світу, тож пропонуємо багатий вибір варіантів на будь-який смак та бюджет.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час