Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Марокко, новий модний напрямок

Араби називають Марокко Аль-Магриб чи Аль-Магриб аль-Акса, що означає “країна далекого Заходу”, європейці – Марокко (за ім’ям однієї з її стародавніх столиць – Марракеш, що значить “червоний” чи “прекрасний”), історики – шерифською державою, мандрівники – Холодною країною з гарячим сонцем, поети – Краєм золотого заходу. Колись закрита країна тепер широко відчинила двері для всіх, хто втомився від європейської метушні.

Марокко – новий модний напрямок в туризмі. Це прекрасні золоті пляжі, м’які води Атлантики, чотири гряди гір з водоспадами та вічні сніги на вершинах. Окрім того, це столітні кедрові ліси та велетенські рівнини, вкриті мандариновими й апельсиновими деревами. По самому краю пустелі та по ущелинах гір течуть річки. Унікальна природа зробила Марокко однією з найпрекрасніших країн у світі.

Вечірні шоу та площі з факірами, водоносами, заклинателями змій і ворожками поєднуються із високим рівнем готелів, першокласним обслуговуванням і порівняно невисокими цінами.

Тури в Марокко, що очікувати?

Марокканський народ володіє багатою культурною спадщиною, що має спільні корені з культурою інших арабських народів. Старі традиційні міста Марокко зберігають зразки класичного арабо-берберського зодчества: мечеті, кріпосні споруди, палаци, медресе, лазні, акведуки, фонтани.

  • До 12-го століття відноситься видатний пам’ятник культової монументальної архітектури – мечеть Кутубія в Марракеші, що вражає суворими пропорціями.
  • Пам’ятками Марракеша також є палац султана з садом, кріпосні стіни, гробниці султанської сім’ї.
  • На приатлантичній рівнині розташовані найбільш стародавні споруди – руїни фінікійських колоній першого тисячоліття до нашої ери.
  • Збережена грандіозна вежа мінарету незавершеної мечеті Хасана в Рабаті свідчить про те, що Рабатська мечеть мала значно перевершити за розмірами знамениту мечеть в Кордові.
  • У Рабаті буде цікаво подивитися музей античності, музей марокканського мистецтва, залишки мечеті Якуба аль-Мансура.
  • У місті Касабланка варто побачити Велику мечеть Хассана II, а в Фесі – мечеть Мулай-Ідріс, одну з найбільш охоронюваних святинь. У Сафі – руїни султанського замку.

Найкращі твори марокканського національного зодчества – ворота Баб-аль-Мансур в Мекнесе, палаци Дар-Бата в Фесі, Дар-Джаліл в Мекнесе, Бахія в Марракеші. Із сучасних будівель найбільш цікавий ансамбль мавзолею Мохаммеда V з кубом гробниці з білого каррарського мармуру.

Купуйте тури в Марокко у Львові

Марокко швидко стає модним напрямком міжнародного туризму, а основні туристичні центри королівства фігурують у всіх відомих туристичних довідниках світу. Місцева інфраструктура була створена ще до 80-х років, і зараз це понад 500 готелів різних категорій на десятки тисяч місць.

Основний туристичний регіон – Південь, золотий трикутник Агадір-Марракеш-Уарзазат. Найбільшими туристичними центрами Марокко за кількістю готельних місць є Агадір, Аль-Хосейма, Марракеш, Касабланка, Фес, Уарзазат, Рабат, Тетуан, Ужда, Танжер, Мекнес.

В агенції «Love Travel» можна обрати путівки в Марокко на будь-який смак та згідно з власним бюджетом. Консультанти нададуть відповіді на всі актуальні питання, після чого наші досвідчені фахівці візьмуть на себе організаційні турботи. Більше не доведеться витрачати власний час та зусилля.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час