Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Мексиці, країні зі своїми пірамідами

Протягом багатьох років Мексика була відома переважно лише своїм узбережжям, що омивається хвилями Тихого океану, Карибського моря і Мексиканської затоки. Тисячі кілометрів морського берега приваблюють туристів з усього світу. Але не поступається мальовничим краєвидам та релаксу й центральна частина країни.

Як місце, де прекрасний відпочинок можна поєднати з неповторними пізнавальними екскурсіями, Мексика не має рівних. Це дивовижна природа, прекрасні пляжі і сніжні вулкани. Це багатюща історія з археологічними пам’ятками ацтеків та майя, колоніальними палацами, безліччю райських куточків, багатих на ласкаві теплі хвилі, та привітними жителями.

Саме тут можна зустрітися зі стародавніми цивілізаціями, загадки яких досі не розгадані. Блиск минулого читається в руїнах доіспанських споруд. Численні традиції живі і сьогодні. А туристи мають унікальну змогу прогулятися мощеними вулицями срібних міст, які стали живими музеями колоніальної архітектури.

Тури в Мексику, що подивитись?

Видатні пам’ятки старовини в Мексиці – це піраміди. Лише деякі з них доступні туристам. Їх особливість – багатошарова конструкція. Серце піраміди знаходиться глибоко всередині, коли зовні – кілька пізніших надбудов і облицювань, а іноді й густа тропічна рослинність, що перетворює монументи на непримітні зелені пагорби.

  • Найвідоміші – піраміди Теотіуакана, неподалік від Мехіко. Це найдавніше и найзагадковіше з усіх відкритих міст Стародавньої Америки. До кінця першого тисячоліття нашої ери місто спорожніло та було зруйноване. Збереглися дві найбільші піраміди – піраміда Сонця і Місяця. Збережено і храм бога Кетцалькоатля, який символізував добро, світло, початок усього.
  • Ще одна вражаюча група пірамід – піраміди Мітле і Монте-Альбана поблизу Оахаки. Це одна із найбагатших на золоті скарби археологічних знахідок світу.
  • Найбільша за розмахом серед усіх відомих на землі піраміда знаходиться в місті Чолула. Зараз ще лише порослий лісом пагорб, на вершині якого височіє католицький храм. Таким чином іспанці позначили свою перемогу над стародавньою індіанською цивілізацією.
  • Численні храми-піраміди і священні колодязі, в які індіанці кидали золоті прикраси, збереглися на рівнинах півострова Юкатан, де розвивалася цивілізація індіанців племені майя. Серед них відомі піраміди в Паленке і стародавня обсерваторія в Чичен-Іца.
  • В Мехіко – національні Історичний і Антропологічний музеї, музеї Сучасного мистецтва і природної історії, Поліфорум “Сікейроса”, стадіон “Ацтека”.

Купуйте тури в Мексику у Львові

Мексика – це розмаїття природи, яке можна лише уявити: гірські вершини, вкриті снігом, і пустелі, що квітнуть навесні, і тропічні ліси, і долини з помірним кліматом. Це первозданний світ у його практично недоторканому вигляді.

Варто також відкрити для себе надзвичайно мексиканську кухню, в якій тісно переплітаються яскраві смаки і запахи, що й дає неповторний результат. Обов’язково необхідно оцінити мистецтво та творчу винахідливість народних майстрів, чиї руки оживляють вироби із будь-яких матеріалів. А місцеві музичні традиції поступово захоплюють весь світ.

А щоб обрати путівку в Мексику у Львові, звертайтеся до агенції «Love Travel». Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, проконсультують та візьмуть на себе всі організаційні турботи. Планування відпустки тепер значно легше та приємніше.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час