Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Нідерландах, країні тюльпанів

На порівняно невеликій території Нідерландів проживає близько 17 мільйонів людей. Уряд, парламент і королівська резиденція знаходяться в Гаазі. Однак столицею вважається Амстердам – ​​основний центр ділового і культурного життя.

Нідерланди – одна з небагатьох країн, де збереглися національні звичаї. Часто на вулицях Амстердама можна зустріти шарманщика, що грає для перехожих. Славиться регіон також казковими святами та фестивалями квітів, адже недаремно саме цю країну прозвали країною тюльпанів.

Не буде перебільшенням сказати, що Нідерланди – ще й країна велосипедів. Їх використовують замість транспорту усі, від простих робітників до членів королівської сім’ї, у будь-яку погоду та пору року. Фактично, велосипеди стали ще одним національним символом країни.

Тури в Нідерланди. Що подивитись?

У Нідерландах є що подивитися.

  • «Опенлюхтмузеум» – музей під відкритим небом с традиційною середньовічною архітектурою регіону. На невеликій території зібрані фермерські будинки, предмети побуту, традиційні костюми, тощо.
  • Млини – невід’ємна частина нідерландського пейзажу. Саме вони надають йому таку визначну своєрідність та чарівність. Водна мандрівка в Кіндердайк дає можливість побачити дев’ятнадцять справжніх млинів, побудованих в 1740-му році.
  • Відомому Амстердамського Державному музею вже понад століття. Його зовнішній вигляд не змінювався з часу побудови в 1885-му році. Тут зберігається найзначніша збірка картин нідерландських майстрів, в тому числі картини Рембрандта.
  • В археологічному парку “Археон” відтворена історія країни, від первісних племен до сучасності.
  • Історичне всесвітньо відоме університетське місто Лейден має мальовничий старовинний центр з красивими фасадами будинків, каналами і мостами. Це центр ярмарків та ринків.
  • В Нідерландах збереглися фортеці і багато палаців і замків. Фортеця Аммерсоен відома з 14-го століття. Зараз в ній знаходиться експозиція предметів, знайдених при розкопках.
  • У маленькому старовинному рибальському селі Волендам збереглися численні крихітні будиночки рибалок уздовж каналів. Тут же можна побачити традиційні народні костюми.
  • А рибальське село Марке до осушення озера Зюйдерзее стояло на острові. Тут залишилися дерев’яні будинки на палях, що рятували від постійних повеней.
  • В історичному місті Хурн на колишньому озері Зюйдерзее добре збереглися центр і будівлі 15-17-го століть, а також міські ворота і коледж. У місті є цікавий Музей історії Східно-Індійської компанії та археології Хурн і Західної Фрісландії.

Автобусні тури в Нідерланди зі Львова

У Нідерландах існує понад два десятки історичних містечок та сіл. Одне з найбільш популярних Дельфт – старовинне та добре збережене містечко в годині їзди від Гааги. Зачаровують торгова площа, собор, ратуша, вузькі канали з мальовничими містками та майже іграшковими будиночками з садами вздовж каналів. Тут знаходиться мавзолей Віллема Оранського, засновника нинішньої правлячої династії. Місто є центром виробництва знаменитої біло-блакитної порцеляни.

Для прихильників природних пам’яток – Національний парк “Де Кеннермердюнен”. Острів Вадд в Фрісландії надає повне роздолля рибалкам і любителям поплавати, покататися на конях або повправлятися з серфом.

А щоб мандрувати без проблем, замовляйте путівки в Нідерланди зі Львова у фахівців нашої агенції «Love Travel». Ми надамо всі необхідні консультації, допоможемо обрати ідеальний тур з урахуванням усіх побажань та бюджету, зекономимо час та зусилля.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час