Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Німеччині, країні ковбасок та пива

Німеччина займає третє місце в списку найбільш відвідуваних країн Європи. Згідно з інформацією Національного комітету Німеччини по туризму, основні причини для відпочинку в країні такі: велика кількість культурних пам’яток, чистота, безпека, сучасність, якісні готелі, хороша кухня, можливості для шопінгу, захоплююче нічне життя, а також вигідне співвідношення ціни і якості.

Найбільш відвідувані туристичні регіони в Німеччині – Східно-Фризькі та Північно-Фризькі острови, узбережжя Гольштейна та Мекленбурга – Передньої Померанії, Долина Рейну, Баварський Ліс, Шварцвальд і Баварські Альпи.

Найбільш відвідувані міста Німеччини – Берлін і його околиці, Мюнхен, Гамбург, Франкфурт-на-Майні, Кельн, Дюссельдорф, Дрезден, Штутгарт, Нюрнберг і Лейпциг.

Тури в Німеччину. Які міста подивитись?

Плануючи відпочинок у Німеччині зі Львова, не варто пропускати основні міста:

  • Берлін називають столицею розваг, а також містом творчих людей і богеми. Тут багато музеїв, три оперні театри, десятки драматичних театрів і кілька великих філармоній. У Потсдамі можна подивитися на колишню резиденцію прусських королів з палацово-парковим ансамблем Сан-Сусі.
  • Гамбург славиться мостами, каналами і розважальним кварталом Санкт-Паулі. В місті багато музеїв: Краєзнавчий музей півночі Німеччини, музей спецій, музей-бомбосховище, музей воскових фігур «Паноптикум», музей вина.
  • В Дрезден туристи їдуть, щоб подивитися на колекції Галереї старих майстрів у Дрезденській картинній галереї та музеї «Грюнес Гевельбе».
  • Любителям культурного відпочинку ні в якому разі не варто обходити стороною Кельн. Це місто займає друге місце в світі після Нью-Йорка за кількістю художніх галерей. Крім того, це батьківщина одеколону: слово походить від французького «eau de Cologne», що в перекладі означає «Кельнська вода».
  • У Мюнхені цікаві замок Нюмфенбург, Стара пінакотека з творами європейського мистецтва 14-17-х століть, Баварський національний музей, Державна колекція античного мистецтва і музей BMW.

Автобусні тури в Німеччину зі Львова

Німеччина – європейський лідер в сфері спа-лікування. Курорти, розташовані в основному в південних регіонах, славляться термальними водами, мінеральними джерелами і лікувальними грязями. Сьогодні в країні понад 300 курортів і лікувальних джерел, що спеціалізуються на водотерапії, грязелікуванні, масажі та інших процедурах. Сюди варто їхати в теплу пору року. Найпопулярніші місяці – з травня по жовтень.

Основні райони для заняття зимовими видами спорту в Німеччині – Північні Вапнякові Альпи, Рудні гори, Гарц, гори Фіхтель і Баварський Ліс. Першокласна інфраструктура дозволяє кататися на лижах і займатися сноубордом спортсменам будь-якого рівня підготовки.

В Альпах можна відпочивати і влітку. Серед туристів великою популярністю користується Боденське озеро, розташоване на стику кордонів Австрії, Німеччини та Швейцарії. На його берегах розташовані німецькі міста Констанц, Ліндау і Фридрихсхафен. Острів Райхенау оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Якщо не хочете витрачати час та зусилля на організацію довгоочікуваної відпустки, звертайтеся за путівками в Німеччину зі Львова до нашої агенції «Love Travel». Досвідчені фахівці нададуть всі необхідні консультації, допоможуть визначитися з програмою та візьмуть на себе всі організаційні турботи.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час