Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Норвегії, країні дивовижних природніх явищ

Норвегія – це дивовижна країна, яка заворожує мальовничою та практично незайманою природою, переносить у казковий світ тролів і вікінгів. Відпочинок в Норвегії вибирають туристи, охочі побачити чарівність справжньої Європи в поєднанні з дивовижними природними явищами, на кшталт фантастичного північного сяйва. Але найбільше туристів захоплюють знамениті фіорди – глибокі морські затоки, обрамлені високими скелями.

Осло, як і багато старовинних міст Європи, давно стало містом-музеєм. Кожна будівля в архітектурному ансамблі норвезької столиці сама по собі унікальна. А всі разом, вони створюють стрункі і мальовничі вулиці, гуляючи якими можна дійти до Королівського палацу або Національного музею мистецтва, або просто прогулятися до затишного кафе.

Не менш колоритним і популярним у туристів містом є Берген, яке представляє собою великий порт і справжню «перлину» Норвегії. Саме з Бергена найчастіше відправляються круїзи по морським затоках, під час яких можна оглянути ті самі славетні фіорди Норвегії.

Одним з найпопулярніших туристичних міст Норвегії є Флом, з усіх боків оточений високими скелями і фіордами. Під Флом розташовані найкращі готелі і ресторани Норвегії, а також суперсучасний гірськолижний курорт. У місцевому ресторані з видом на затоку можна спробувати все національні страви, наприклад, шашлик з лосося.

Тури в Норвегію. Куди податись?

Осло сподобається всім шанувальникам північних міст. Осло-фіорд, наприкінці якого знаходиться столиця, утворює бухту, звідки постійно дме морське повітря, нагадуючи всім про близькість моря.

  • На півострові в бухті розташовані музеї: кораблів вікінгів, Фрама, Народний музей Норвегії. В останньому збереглися дерев’яні тереми, в яких колись проживали місцеві жителі.
  • На березі ж розташовані середньовічні фортеці та замок Акерсхус. Споруди надзвичайно самобутні і переносять відвідувачів у минулі століття.
  • Інші асоціації виникнуть, якщо відвідати парк скульптур Вігеланда, знаменитого скульптора. Його роботи по стилю схожі на твори часів розквіту соціалізму, проте за змістом принципово інші – вони висловлюють прості і сильні людські почуття.
  • Щоб ще більше зануритися в звичайне життя норвежців, можна поїхати в парк з озером в районі Осломарка.

Столиця Норвегії дозволяє відчути справжню атмосферу цього суворого, але дуже красивого краю. Головною визначною пам’яткою міста є вулиця Карла Юхана. На цій вулиці розташовані найцікавіші будівлі Осло: Парламент, Кафедральний Собор, Університет Осло і Палацовий парк.

Осло також славиться тим, що саме тут в міській Ратуші вручається Нобелівська премія миру.

Автобусні тури в Норвегію зі Львова

Норвегія і її жителі зустрічають туристів скандинавським привітністю, чудовими готелями з найвищим рівнем сервісу, екологічно-чистими продуктами та дивовижною у свої красі природою, а також ситною і смачною їжею.

Норвежці дуже дисципліновані й акуратні. Вони ретельно дбають про власні скарби. В цій країні діють серйозні штрафи за забруднення навколишнього середовища, порушення правил дорожнього руху або поведінки в громадських місцях.

Клімат в Норвегії прохолодний, але при цьому тут можна чудово відпочити в будь-який час року: взимку кататися на гірськолижних курортах та спостерігати північне сяйво, влітку здійснити морський круїз, а восени чи навесні – оглядати безліч місцевих визначних пам’яток.

А щоб не перейматися через організаційні турботи, замовляйте путівки в Норвегію зі Львова у нас. Фахівці агенції «Love Travel» допоможуть визначитися з вибором, проконсультують стосовно актуальних питань, підберуть тури на будь-який бюджет та смак.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час