Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в багатій Швейцарії

Швейцарія – це країна, яка відома не тільки своїми банками. Славиться вона і своїми сироварнями, і шоколадом, і виробниками годинників, і незабутньою красою природи, і розвиненою транспортною інфраструктурою. Безліч витончених архітектурних будівель та багата культурна спадщина по праву дозволяють називати цю країну однією з кращих в Європі, а відпочинок в Швейцарії одним з найбільш пізнавальних.

Будучи осередком європейської класики, Швейцарія об’єднала в собі культури трьох різних країн з усіма їхніми національними особливостями. У кожному з трьох регіонів (французький, німецький та італійський), на які умовно поділяється Швейцарія, можна побачити і дізнатися щось нове, отримати незабутні враження.

Понад 400 різних музеїв, дивовижна архітектура, унікальні природні пам’ятки дозволяють зробити екскурсійні тури в Швейцарію насиченими і яскравими. Безліч середньовічних палаців, замків, фортець, башт, фонтанів постають в гармонійному поєднанні з добре розвиненою сучасною інфраструктурою і кращим в Європі сервісом. Завдяки екологічному і економічному благополуччю Швейцарії, тури туди – одні із найпопулярніших.

Автобусні тури в Швейцарію

Відпочинок у Швейцарії різноманітний та багатогранний.

  • Влітку можна відправитися у справжню мандрівку на велосипеді. Пункти прокату є на багатьох залізничних станціях країни. Також тут практично необмежені можливості для прихильників пішого туризму. Для новачків у цій справі цілком підійдуть неспішні прогулянки вздовж берегової лінії озера, а для більш підготовлених туристів існують гірські маршрути. Ідеальний період для такого дозвілля – травень-жовтень.
  • Швейцарія – Мекка для шанувальників гольфу. Тут десятки добре обладнаних майданчиків, спеціальні школи та різноманітні змагання. Численні фітнес-центри та басейни допоможуть підтримувати форму.
  • Для прихильників водного спорту – швейцарські озера з кришталево чистою водою. Тут можна покататися на пароплаві, орендувати яхту, встати на водні лижі.
  • Взимку Швейцарія – це неперевершені умови для гірськолижного спорту. Фантастична природа поєднується із різноманітними крутими схилами та спусками. Знайдуться траси як для новачків, так і для досвідчених професіоналів. На курортах багато висококваліфікованих інструкторів, які навчають навіть з нуля чи допоможуть покращити навички. В окремих районах, як Церматт, Саас-Фе і Ле Діаблере, гірськолижним спортом можна займатися і влітку.

Екскурсійні тури в Швейцарію зі Львова

Відпочинок в Швейцарії однаково гарний та насичений і в літній період, і в зимовий. Туристи приїжджають сюди круглий рік. Тут завжди є чим зайнятися та на що подивитися: озера, гори, старовинні міста, замки, історичні пам’ятки, музеї, тощо. Славиться країна і мінеральними джерелами та оздоровчими курортами.

Готелі Швейцарії пропонують якісне і комфортне житло. Взимку сюди мандрують любителі гірськолижного спорту. Навесні, влітку і восени з’їжджаються турист, зацікавлені в екскурсійних програмах та піших походах. Влітку також популярні віндсерфінг і вітрильний спорт. Мальовничі озера доступні бажаючим покататися на водних лижах. А для прихильників ще більш екстремальних розваг – подорожі на плотах по альпійських річках.

А щоб не витрачати дорогоцінний час на планування та організацію, звертайтеся до нас. Агенція «Love Travel» пропонує вигідні та цікаві тури в Швейцарію зі Львова на будь-який смак!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час