Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Словаччині зимою та літом

Після того, як Чехословаччина в 1994-му році розділилася на дві країни, про Словаччину несправедливо забули. Вона виявилася в тіні Чехії. Проте насправді ж ця маленька центральноєвропейська країна – справжнє диво.

Незважаючи на мініатюрність, Словаччину можна назвати країною контрастів. І завдяки мінливості її ландшафту, і тому, що давнина тут тісно переплітається із сучасністю. Вийшовши із печери, яких тут величезна кількість, вже через лічені хвилини можна опинитися в комфортабельному готельному номері. Поруч із давнім діючим монастирем, де до сьогодні керуються звичними правилами ордена, несуться по швидкісному шосе автомобілі.

Крім чудової природи Словаччина багата своїми культурно-історичними пам’ятками. Міста східної Словаччини збудовані в готичному стилі. Велика кількість фортець і замків розкидані по всій країні.

У Словаччині знаходиться понад 1300 мінеральних джерел, на базі яких сформувався численний ряд курортів міжнародного значення, де лікують хвороби дихальних шляхів, порушення рухового апарату, нервової системи, травлення, алергічні захворювання, тощо. На базі термальних джерел виникли також природні басейний, температура яких тримається протягом року.

Нарешті, саме Словаччині належать близько двохсот гектарів Токайської долини – місця, де робиться знамените вино “Токай”, гордість словацьких виноробів та король вин.

Захоплюючі тури в Словаччину

Найбільші міста Словаччини – Братислава, Кошице, Прешов, Жиліна, Банська Бистриця. Найдавніші пам’ятки словацької архітектури – церкви і замки в романському стилі.

  • У Кремниці (де нібито знаходиться центр Європи) – колосальний бароковий монумент і міцний замок.
  • У Банській Штявниці – ренесансні будинки і один з кращих в Європі геологічних музеїв.
  • Містечко Бардейов повністю забудоване збереженими середньовічними будинками.
  • Місто Банська Бистриця зветься “Словацьким Цюріхом”. Майже в кожному будинку його старовинного центру знаходиться банк. Виявляється, Словаччина – найстаріший центр банківської справи.
  • У мініатюрному місті Левочі серед м’яких зелених гір, в кафедральному соборі стоять різьблені вівтарі геніального скульптора 16-го століття майстра Павла, який жив та помер в цьому місті.
  • В Кежмароку вражає уяву дерев’яна лютеранська кірха. Її інтер’єри прикрашені різьбленням і живописом так, що очі розбігаються від цього достатку.

Над схилами гір царюють колосальні середньовічні замки на зразок Спішського Граду. Раз на рік тут влаштовуються пишні костюмовані лицарські турніри.

Автобусні тури в Словаччину зі Львова

Влітку туристів приваблюють численні водойми, кришталево чисті гірські річки і водоспади. Природним багатством Словаччини є, безумовно, гори. Щороку, і не тільки в зимовий час, величезна кількість туристів відвідує татранські курорти. Вони складаються з ланцюжка туристських центрів, які тягнуться вздовж південного схилу центрального масиву Татр, який ділиться на Високі, Західні і Низькі Татри.

Туристів, крім прекрасної природи та гірськолижних трас різної складності, також приваблює і те, що при інфраструктурі європейської якості, всі послуги в Словаччині в кілька разів дешевші, ніж у Франції, Італії та Австрії.

Краса країни примножується традиційною гостинністю її жителів, до якої належить і прекрасна національна кухня.

Щоб довгий процес планування відпустки не псував враження від відпочинку, звертайтеся до агенції «Love Travel». Ми пропонуємо путівку в Словаччину зі Львова на будь-який смак та бюджет. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором, а після цього ми швидко та професійно втілимо найсміливіші мрії у життя.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час