Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Танзанії, нетиповій африканській країні

Окрім поширених та загальновідомих туристичних напрямків все більшою популярністю користуються екзотичні країни та регіони. Маловідомий, але не менш захоплюючий варіант – відпочинок в Танзанії. Чарівна африканська країна вабить своїм різноманіттям, пляжним відпочинком та унікальними природними пам’ятками.

Столиця Танзанії – Додома. Серед інших великих міст – Мванза та Дар-Ес-Салам. Найпоширеніші курорти – Пемба, Занзібар та Мафія. Клімат – спекотний та вологий тропічний на узбережжі. На материковій частині країни – біль сухий. Найтепліший період – лютий-березень, а відносно прохолодний – липень-серпень. Сезон короткочасних дощів припадає на жовтень-листопад, а тривалих злив – на березень-травень.

Найкращим часом для замовлення гарячих турів в Танзанію вважається червень-жовтень та грудень-березень. Під час сезону дощів зливи йдуть практично без перерви, через що численні розваги та пам’ятки недоступні, а окрім того – підвищується ризик захворіти місцевими хворобами .

Тури в Танзанію на острів Занзібар

Путівки в Танзанію – відмінна можливість насолодитися всіма перевагами екзотичного відпочинку:

  • Готельна база Танзанії надзвичайно різноманітна, від бюджетних готелів та кемпінгів до розкішних дорогих комплексів.
  • Найпоширеніша форма розміщення – напівпансіон для Занзібару та повний пансіон для сафарі.
  • Рівень обслуговування – неспішний арабський, але щороку він розвивається та все більш наближається до європейської якості сервісу.
  • Місцеве населення дружньо ставиться до туристів, особливо – на головних вулицях великих міст.
  • Окрім активних розваг, тут пропонуються і численні екскурсійні тури по території країни та її околицями.
  • На узбережжі доступні всі типові водні розваги та види спорту.
  • Танзанія багата на сувеніри з етнічним колоритом. Особливо популярні тут вироби із ебенового дерева, малахіту, шкіри, мильного каменю. Поширені сувеніри, статуетки, національні музичні інструменти, маски та кава.
  • На території країни видобувають унікальні місцеві коштовності – гранати, рубіни, зелені турмаліни, сапфіри, смарагди, алмази та надзвичайно рідкісний танзаніт.
  • В ресторанах можна знайти як екзотику національної кухні, так і типові європейські страви.

Путівки в Танзанію – це бездоганний варіант для всіх любителів екстремального дозвілля та вражень.

Путівки в Танзанію з України. Полетіли!

Відпочинок в Танзанії – це леви Серенгеті, чисті та мальовничі пляжі, кратер Нгоронгоро та захоплююче туристичне сафарі. На території країни – численні заповідники та національні парки, біологічне розмаїття яких вабить гостей з усього світу. Найвідоміші з них – Руаха, Кіліманджаро, Селус, Тарангіре, Аруша та інші.

Плануючи подорож в Танзанію, неодмінно варто відвідати унікальний заповідний ліс Хосани, де збереглася остання колонія мавп-колобусів. Поблизу бухти Кізімказі часто можна побачити дельфінів. Узбережжя островів Пемба та Мафія ідеальні для глибоководної рибалки.

Познайомитися з традиційною місцевою культурою та обрядами можна у музеї Дар-Ес-Салама, а на плато Маконде варто звернути увагу на унікальні сувеніри, виконані у місцевій техніці різьблення маконде.

Наша агенція «Love Travel» допоможе обрати ідеальний тур в Танзанію з урахуванням всіх можливих побажань, термінів та бюджету.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час