Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на морі в Тунісі

Туніс – середземноморська країна на півночі Африки. Вона цікава тим, що на її території ще у 12-му століття до н.е. були засновані колонії фінікійців. Руїни головної з них – Карфагена – збереглися та досі викликають надзвичайний інтерес серед туристів.

Оборонні стіни з високими вежами оточують стародавні міста. Тут є і родючі рівнини, і руїни римських храмів. Спадщина Риму і Карфагена, чарівність мусульманської архітектури, нескінченність пустелі і свіжість оазисів – все це Туніс.

Серед інших переваг:

 • Широкі, чисті пляжі – доступні муніципальні та приватні, що належать готелям;
 • Численні розваги для дітей – дитячі центри, парки, атракціони, аніматори;
 • Таласотерапія, за розвитком якої країна займає друге місце у світі;
 • Високоякісний сервіс, рівень якого зростає кожного сезону;
 • Готельна система «все включено» зустрічається майже повсюди, тож під час відпочинку не доведеться перейматися.

Туніс ввібрав в себе культуру античного світу і Візантії, а згодом відчув глибокий вплив ісламської цивілізації. На сьогоднішній день це найбільш політично стабільна держава Арабського Заходу.

Тури в Туніс. Що подивитись?

На весь світ відомі історико-археологічні комплекси Тунісу.

 • Утіка – одна з перших фінікійських колоній. Її руїни знаходяться між Бізертою та Тунісом: це залишки римських будинків, цистерн, амфітеатру, терм, акведука.
 • Карфаген – одне з малих чудес світу. Легендарне місто засноване в 814-му році до нашої ери. Збереглися руїни капітолію, амфітеатру, грандіозних терм Актоніна, а також візантійських церков. Карфагенські знахідки експонуються в музеї Лавіжері.
 • Джебра – гомерівське місто, де, за легендою, пристав до берега сам Одіссей з командою. Зараз це один із найвідоміших курортів із самобутньою архітектурою та мальовничими пейзажами.
 • Античний центр – стародавня Дугга. Це фінікійське, потім – нумідійське, і, нарешті, римське місто. Тут зберігся пунічний мавзолей – унікальний монумент на честь трьох богів – Юпітера, Юнони та Міневри. Також збережено римські купальні, тріумфальну арку, храм богині Юнони Целести.
 • Сам Туніс своєю столичною забудовою нагадує мініатюрний Париж. Тут переважає архітектура періоду французької колонізації, з усіма характерними рисами.
 • У місті Фісдрус, нині Ель-Джем, можна побачити унікальну будівлю колізею. Типова овальна конструкція обнесена триярусними аркадами.
 • Найцікавіші пам’ятники мусульманського середньовіччя зосереджені в Тунісі, Суссі, Кайруані, Монастирі, Махдії, Сфаксі.

Купуйте путівки в Туніс у Львові

Низка розкішних готелів простягнулася вздовж смуги чистих морських пляжів, над якими увесь рік сяє сонце. М’який середземноморський клімат, білосніжні піщані пляжі, історичні пам’ятки античних часів, екзотичний колорит мусульманського Сходу, що поєднується з сучасним комфортом, привертають до Тунісу щороку мільйони туристів.

Любителям мальовничих пейзажів та дикої природи неодмінно варто проїхати країною із півночі на південь. Типовий маршрут стартує від узбережжя Середземного моря, після чого проходить через гірські ланцюги Тель-Атласу, вкриті лісами з коркового дуба. Тут свої води несе найбільша місцева ріка Меджерда, в долині якої зустрічаються фантастичні каньйони.

Основною визначною пам’яткою Тунісу є пустеля. Сахара – справжнє диво природи. Безліч туристів щороку сюди на джипах чи верблюдах а пошуки пригод. Екскурсії до оазисів і в Сахару запам’ятовуються на все життя.

Мандрівка у відпустці – це довгоочікуваний відпочинок, який не хочеться затьмарювати організаційними проблемами. Для цього одразу звертайтеся до агенції «Love Travel». Ми пропонуємо кращі путівки в Туніс зі Львову, допоможемо скласти індивідуальну програму, надамо всі консультації та візьмемо на себе організаційні турботи.

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час