Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Белеку, Туреччина

Тепле море, піщані пляжі та насичене фітонцидами повітря – це Белек, молодий респектабельний курорт в 30 км на схід від Анталії. Ще нещодавно, до 1984-го року, це було абсолютно дике узбережжя Середземномор’я, а сьогодні – суцільна низка чотирьох- та п’ятизіркових готелів, що працюють за системою «все включено».

Репутація найдорожчого турецького курорту підтверджується наявністю тут гольф-полів екстра-класу, спроектованих провідними світовими дизайнерами. Неподалік розташовані руїни древніх міст античної Памфілії – Перга, Сілліон і Аспендоса. Тож сумувати під час відпочинку у Белеку точно не доведеться.

Ще одна особливість курорту – посаджені 200 років тому соснові та евкаліптові ліси, в яких мешкає безліч черепах. Водночас, їх гігантські морські родичі обрали тутешні пляжі місцем для відкладання яєць.

Авіа тури в Белек зі Львова

Тури в Белек – це насичена та різноманітна програма.

  • У 30 км розкинулися руїни стародавнього Перга, заснованого греками-ахейцями, що бігли з поваленої Трої. Як і 2 тисячі років тому, вхід в нього лежить через Південні ворота з величезними круглими вежами. Від них починається вулиця з колонадою, яка веде до агори, де колись проходили народні збори і звучали запальні промови апостола Павла.
  • Від Східних воріт Перга починається дорога в античний Сілліон, що лежить на плато. Тут – майже недоторкана дослідниками та археологами місцевість, тож можна відчути себе справжнім шукачем скарбів.
  • Чудово зберігся амфітеатр Аспендоса в 18 км від Белека. Його велетенські розміри дозволяють оцінити, наскільки гігантським було античне місто. Й досі на сцені ставляться спектаклі і йдуть концерти. За амфітеатром нижче по схилу гори розкидані руїни агори, терм і базиліки. А внизу на рівнині видно найбільший в акведук.
  • Аспендос лежить в нижній течії річки, що пробивається крізь мальовничий гірський каньйон. Це популярне місце для рафтингу.
  • Хіт сезону – щорічний Міжнародний фестиваль опери та балету, де виступають кращі театральні колективи світу.
  • По всьому курорту розкидані численні спа-центри з лікувальними та оздоровчими програмами, процедурами для релаксу та краси.

Путівки в Белек зі Львова для пар та сімей з дітьми

Гордість і одна із найзначніших переваг Белека – розкішні готелі, що вишикувалися на першій лінії. Всі вони нагадують повноцінні незалежні містечка із власною територією, пляжем, басейнами і купою всього необхідного. Саме тому авіа тури до Белеку приваблюють всіх, хто прагне повністю забути про зовнішній світ.

До середини травня море повністю прогрівається та задовольняє навіть тих, хто полюбляє максимально теплу воду. У липні і серпні воно нагадує скоріш парне молоко. На ці ж місяці припадають і температурні максимуми, але соснові і евкаліптові ліси пом’якшують спеку. Оксамитовий сезон – це друга половина вересня і жовтень з помірною температурою, ласкавим сонцем і поріділими натовпами відпочивальників. Якщо пощастить, можна купатися до середини листопада.

М’яка зима, велика кількість сонячних теплих днів і криті басейни ваблять туристів навіть в низький сезон. З кінця жовтня до травня готелі заповнені любителями гольфа – в цей час погода для них просто ідеальна.

А щоб не витрачати час та сили на організацію мандрівки, звертайтеся за путівками зі Львову до Белеку до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час