Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Бодрумі, Туреччина

Бодрум – столиця бурхливого турецького нічного життя з незліченною кількістю барів та нічних клубів. Чотирнадцять бухт півострова приховують селища і готелі, а в центрі мальовничої картини розкинулося однойменне місто. На відміну від більшості місцевих курортів, авіа тури до Бодруму зазвичай полюбляють не прихильники комфортного пляжного відпочинку, а ті, хто віддає перевагу галасливим розвагам та активному дозвіллю.

Нинішній Бодрум розташувався на місці стародавнього міста Галікарнас, де знаходився видатний та всесвітньо відомий Галікарнаський мавзолей, одне з семи чудес світу. Пам’ятку ще у Середньовіччі знищили землетруси, а залишки сьогодні можна побачити тільки в Британському музеї в Лондоні. Проте дещо від славної древньої спадщини все ж збереглося разом із іншими багатовіковими свідоцтвами древніх цивілізацій в Старому місті, що гармонійно поєднуються із модними трендами та сучасною забудовою.

Бодрум складається з двох частин:

  • Східна відома своїм протяжним, вузьким, проте зручним пляжем, пляжною інфраструктурою, а також барами, ресторанами та клубами.
  • Західна зі спокійнішим ритмом життя, що зосереджене навколо моря та яхт-клубів.

Завдяки постійним та стабільним вітрам курорт приваблює шанувальників серфінгу та інших водних видів спорту. Також Бодрум – одне з кращих в Туреччині місць для дайвінгу: підводний світ у його узбережжя неймовірно багатий, вода – тепла та прозора, а на узбережжі – десятки шкіл та центрів.

Авіа тури в Бодрум зі Львова

Плануючи тур в Бодрум, можна обрати програму на будь-який смак:

  • Головний пункт екскурсійної програми – замок Св. Петра, помітний з будь-якої частини міста. Він зведений в 1437-му році. При будівництві використовувалися матеріали з руїн легендарного мавзолею. Сьогодні в замку відкрито Музей підводної археології, де зберігаються стародавні кораблі і підняті з морського дна артефакти.
  • На півночі курорту знаходиться величний амфітеатр 4-го століття до н.е., що вміщає до 13 тисяч глядачів. Сьогодні тут проводять концерти та музичні фестивалі.
  • На заході красуються відреставровані Міндоські ворота – фрагмент 7-кілометрової кріпосної стіни, що служив колись центральним входом в карійську столицю.
  • Неподалік від узбережжя знаходиться Чорний острів, відомий цілющими грязьовими і мінеральними джерелами, вражаючими пейзажами і відмінними можливостями для дайвінгу.
  • Ще одна своєрідна пам’ятка – дискотека «Галікарнас»: величезний нічний клуб, стилізований під античний амфітеатр. Його танцпол водночас вміщає до 5 тисяч чоловік.

Путівки в Бодрум зі Львова для пар та сімей з дітьми

Відпочинок в Бодрумі максимально комфортний. Клімат – помірний середземноморський. Погодні особливості визначають Егейське море та постійний освіжаючий бриз. Саме завдяки їм тут ніколи не буває занадто спекотно або занадто холодно. Ідеальний час для відпустки – період з початку травня до кінця жовтня, коли Егейські води нагріваються до комфортних температур, а дощів практично не буває.

Узбережжя Бодрума вкрите бухтами, кожна з яких приховує зручні та об лаштовані пляжі. Практично всі вони належать готелям і регулярно прибираються. Значна частина узбережжя покрита галькою, але є і ділянки з насипним піском.

А щоб не перейматися через організацію та інші турботи, звертайтеся за путівками зі Львова до Бодруму до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час