Є питання? Зателефонуйте нам! +38 068 469 14 14 +38 073 033 32 62
м. Львів вул. Джерельна 27 (біля ТЦ Форум Львів)

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Даламані, Туреччина

Даламан – водночас невелике курортне містечко та цілий район в провінції Мугла. Розташований курорт у кількох кілометрах від узбережжя Середземного моря. Завдяки розташуванню міжнародного аеропорту, особливо популярні авіа тури у Даламан. Сюди прилітають туристи с усього світу. Дехто залишається, а інші мандрують далі по всій Туреччині.

Щороку інтерес до Даламану як до повноцінного курорту зростає. Гостей ваблять мальовничі пейзажі, прозоре та кришталево чисте море, приховані потаємні куточки посеред зелених пагорбів. Хоча місто знаходиться на прибережній рівнині, поблизу є й гориста місцевість.

Цікавий факт – існування місцевої залізничної станції, що розташована у сотні кілометрів від найближчої колії. Збудували її ще у 1905-му році внаслідок помилки. Тодішній єгипетський правитель мріяв про мисливський будиночок у Даламані та водночас планував побудувати залізничну станцію в Олександрії. Зрештою проекти були переплутані, а непорозуміння відкрилося занадто пізно. Зараз залізнична станція оточена зеленню та є своєрідним центром місцевого заповідника.

Авіа тури в Даламан зі Львова

Відпочинок у Даламані дозволяє поєднати приємний релакс із цікавою екскурсійною програмою.

  • Лікійські гробниці. Знаходяться в скелі, що нависає над морем. У стародавніх лікійців було прийнято ховати померлих на висоті, щоб вони знаходилися якнайдалі від грішної землі і якомога ближче до небес. Згодом місцевість поросла численними легендами та оповідками.
  • Руїни античних поселень. Цікавою буде екскурсія півостровом Капидаг – містами Крия, Ліссай та Лідай. Тут практично не проводилися археологічні розкопки, тож пам’ятки старовини зустрічають гостей майже недоторканими.
  • Гіппоком. Ще одне античне поселення, «кінське місто». Воно розкинулося у 30 км від Даламану, неподалік від невеличкого селища Чогмен. Особливо цікавими тут будуть історичні поховання.
  • Пляж Істузу. Деякі навіть вважають невеличкий острів найгарнішим природним пляжем у світі. З одного боку його омиває солоне море, з іншого – прісна вода.
  • Озеро Кейджегіз. Прісноводне озеро, що колись відділилося від моря. Тут побудовані спеціальні дамби, через які надлишок води наповнює вузький канал, що впадає в води Середземного моря. Сюди приїжджають серфери, любителі вітрильного спорту, рибалки. Посередні – невеликий острівець, що колись був в’язницею. Її руїни досі збереглися.

Путівки в Даламан зі Львова для пар та сімей з дітьми

Тури в Даламан – це численні розваги:

  • Яхт-тури та морські круїзи вражають мальовничими бухтами. Дістатися до деяких надзвичайних куточків природи можна лише з моря. До інших – лише з узбережжя. Тож для того, щоб сповна оцінити картину, краще поєднати обидва варіанти.
  • Грязелікарні славляться своїми оздоровчими програмами та підземними джерелами. Води збагачені сіркою, тому вони допомагають у лікуванні ревматизму, шкіри, суглобів, тощо. Існує легенда, що природними грязями користувалася навіть сама Афродіта. Грязелікарні Даламану – природний басейн, заповнений гарячою водою із дном, вкритим цілющою гряззю.
  • Надзвичайно популярний рафтинг в Даламані. Оптимальний сезон для водних пригод – травень-листопад. Є два основних маршрути, різні за рівнем складності. Деякі з ділянок підійдуть навіть новачкам, а на інші не пускають туристів без досвіду.

А за омріяними та довгоочікуваними путівками зі Львова до Даламану звертайтеся до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час